Penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje: apie nusipelniusį Lietuvos mediką, kuriam niekada nesudreba ranka(11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-05-04 15:44

Chirurgas Antanas Sakalauskas Tauragės ligoninėje beveik kasdien operuoja jau 43-ejus metus. Dzūkas, taip ir neišmokęs žemaitiškai, Tauragę pamilo it gimtąjį miestą ir laiko save senu tauragiškiu. Mediko dieną, gegužės 2-ąją, jam vieninteliam iš Tauragės suteiktas nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas. Pokalbio su mediku sėdome 7 valandą ryto, nes „pagauti“ jį kitu metu būtų sudėtinga. Penktadienio numeryje – atviras pokalbis ne tik apie apdovanojimų džiaugsmą, bet ir apie korupcijos šmėklą medicinoje, tiesos sakymą pacientams ir valdančiųjų planus draudimais pažaboti alkoholizmą. 

Turguje – krovininio automobilio gelbėjimo „operacija“. Ankstų šeštadienio rytą į turgų padėti į duobę įkliuvusiam krovininiam automobiliui važiavo ne gelbėjimo tarnybos, o... žurnalistai. Kodėl, skaitykite jau netrukus.

Rubrika „O čia ar buvai?“: tikriausiai visi bent kartą buvome nuvažiavę į vadinamąjį 13-tąjį kilometrą, aplankę Sungailiškių žvyro karjerus ar Antšunijos genocido aukų paminklą. Ne? Tada verta jei ne nuvažiuoti, tai bent paskaityti, ką ten galima pamatyti. Tikrai susigundysite nuvykti. 

Kodėl vienu metu prie privataus sporto klubo stovi net keturi policijos pareigūnų automobiliai? – klausia pilietiška tauragiškė. Moteris įsitikinusi – jei atsitiktų kas nors rimto, gali būti, kad pareigūnai nespės žmonėms padėti, galbūt sportuoti jie galėtų vykti nuosavomis mašinomis. Policijos komisariato vadovų atsakymas – penktadienio numeryje.

Kaip Eidintų Levutė su ministre supanašėjo. Grožio salono VIP ir „Tauragės kurjerio“ redakcijos padėkos akcija pagražino ir pastebėti padėjo jau ne vieną paprastą kaimo moterį. Levutė buvo atvira – dar niekada gyvenime nesilankė grožio salone. Pamatysite, kas iš to išėjo.

Šios ir kitos šios savaitės naujienos – kaip Florijono dieną minės mūsų gelbėtojai ugniagesiai, ką artėjančią Muziejų naktį žada Tauragės krašto muziejus, kur dingo kelią į Skaudvilę nuo laukinių gyvūnų sauganti tvoros dalis ir kokių dovanų šunų mylėtojams žada veterinarijos vaistinės savininkas Linas Grigalavičius – penktadienio „Tauragės kurjeryje“. Laikraštyje rasite ir gardaus, bet superpaprasto varškėčio receptą.

Gražaus ir šilto Jums Motinos dienos savaitgalio.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras