Penktadienį „Tauragės kurjeryje“: per pastaruosius dvejus metus ketvirta žūtis Tauragės įmonėse(0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-05-25 16:31

Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus tyrėjai aiškinasi, kas kaltas dėl 42-ejų metų tauragiškio mirties. Dirbdamas ant krautuvo statybinių prekių prekybos centre „Moki veži“, jaunas vyras nuo jo nukrito ir mirė. Tai jau ketvirtas mirtinas įvykis Tauragės įmonėse per pastaruosius dvejus metus. Nelaimės aplinkybės – penktadienio numeryje.

Pirmadienį, gegužės 29-ąją, startuoja savaitę truksianti Tauragės miesto šventė „Tauro ragas 2017“. Ką pamatysime ir išgirsime šįmet? Penktadienio numeryje – išsamus šventės renginių tvarkaraštis ir tauragiškių atsiliepimai, ar informacijos apie šventę jiems pakanka.

Vos patvirtinus naująją atliekų surinkimo mokesčio skaičiavimo tvarką, Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras suka nauju keliu – jau šiemet atliekas degins. Paskelbtas konkursas į sąvartyną patenkančių atliekų deginimo paslaugai pirkti. Kiek ir į kieno pakurą keliaus tauragiškių šiukšlės?

Kodėl antradienį garsusis Tauragės savivaldybės elektromobilis pietų pertraukos metu stovėjo prie boulingo? Negi juo valdžios atstovai gali važinėti pietauti? – „Tauragės kurjerio“ klausia valdišką mašiną prie kavinės pastebėję praeiviai. Atsakymas į šį klausimą – jau netrukus.

Valdžia garsiai skelbė gegužės 31-ąją atidarysianti dar dažais kvepiančius Jaunimo namus, kur Tauragės jaunimas kasdien galės leisti laisvalaikį. Šio apleisto pastato Vytauto gatvėje remontas atsiėjo140 tūkstančių eurų. Deja, įstaigos atidarymo nebus. Norite sužinoti, kodėl? Atsiverskite rytojaus „Tauragės kurjerį“.

Šios ir dar daugiau naujienų – kiek Skaudvilėje kainuoja puodelis kavos, kuri ką tik atidaryta parduotuvė kasdien bandys pirkėjams įžiebti azartą, kuris Tauragės policijos komisariato vadovų palieka pareigas ir puikus gaivių vasariškų ledų receptas – jau keliauja iš spaustuvės.

Gražaus, šilto ir įdomaus savaitgalio Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras