Paskutinis gegužės numeris: Tauragė pagaliau įrašyta į šalies triatlono žemėlapį(1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-05-29 16:32

Šis savaitgalis Tauragės sporto visuomenei tapo istorinis – Tauragė pirmą kartą įtraukta į Lietuvos triatlono varžybų žemėlapį. 150 dalyvių šeštadienį plaukė Jūros upe, važiavo dviračiais ir išmėgino jėgas bėgimo rungtyse. Tarp jų – vienuolika tauragiškių. Kaip jiems sekėsi, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Viešnagė pas gyvūnų globėją Sigitą Klymantą: beglobių šunų vis daugiau. „Tauragės kurjerio“ redakcijos ir „Reklamanijos“ kolektyvai penktadienį viešėjo žinomo gyvūnų globėjo ir glaudėjo namuose. Šiuo metu ten – 16 išmestų, suluošintų, likimo valiai paliktų keturkojų. Ir ne tik jų – visa sodyba miauksi, kudakuoja, karkia, kvarkia, burkuoja. Ir pats Sigitas nebesuskaičiuoja, kiek jo namuose augintinių.

Visiems Tauragės miesto riboženkliams atnaujinti seniūnija pritrūko pinigų. Įvažiavimus į Tauragės miestą žymi keturi 1980 metais pastatyti riboženkliai. Pasitinkant miesto šventę, numatyta juos atnaujinti. Deja, perdažytas tik vienas.

Ar galima gatvėje greta savo namo tvoros susipilti statybines medžiagas ir beveik užtverti kelią vairuotojams? Seniūnija gyventojams praneša – jokiu būdu taip nedarykite, pažeisite miesto tvarkymo taisykles. Prieš keletą dienų dvi didžiulės statybinio grunto krūvos išdygo Didvyrių gatvėje. Kieno jos?

Kartu su gyvenamuoju namu parduodamas bendrovės „Smaližius“ cechas. Šios tauragiškiams puikiai pažįstamos kepyklos savininkai atviri – mažėja gyventojų, mažėja ir pirkėjų. Todėl dalį verslo „Smaližiaus“ savininkai nusprendė parduoti. Ar iš tikrųjų Tauragėje išgyventi iš verslo tampa vis sudėtingiau?

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kur Tauragėje galima rasti aukščiausią šalies medžio skulptūrą, kurie žinomi tauragiškiai savaitgalį šventė gimtadienius, kur, istorikų manymu, prasidėjo pirmosios lietuvių kovos su kryžiuočiais, ką daryti, jei iš neprižiūrimo kaimynų sklypo į tavąjį skrieja piktžolės ir į kokio konkurso finalą pateko Tauragės „Versmės“ gimnazija, – jau pakeliui į Jūsų namus.

Šiltos savaitės ir įstabių startavusios miesto šventės renginių Jums linki „Tauragės kurjeris“.   

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras