Paskutiniame liepos „Tauragės kurjerio“ numeryje: ir skaudžios, ir džiugios žinios (19)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-27 16:51

Mažonų seniūnijoje, Šaukėnų kaime, šuo užpuolė ir apkandžiojo penkerių metų mergaitę. Jos tėvas netoliese pjovė krūmus, o mažylė nuėjo į kaimynų kiemą. Abi šeimos seniai bendrauja. Kaip vėliau „Tauragės kurjeriui“ pasakojo šuns šeimininkė Danutė, išgirdusi mergaitės šauksmą ir išbėgusi į kiemą, pamatė kruviną mergaitę. Kodėl lig tol taikus ir draugiškas buvęs vokiečių aviganis kibo vaikui į galvą?

Trečiadienį savivaldybės tarybos posėdyje netrūko nei įžeidžių replikų, nei sumaišties, nei teisinių dalykų aiškinimosi. Labiausiai aistros virė svarstant klausimą dėl „Šaltinio“ progimnazijos direktorės Jūratės Lazdauskienės pateikto prašymo atleisti ją iš pareigų. Prieš direktorės prašymo patenkinimą balsavo tik opozicija.Kodėl valdantieji nebalsavo, nors žodinio palaikymo direktorė iš valdžios atstovų sulaukė dar iki priimant sprendimą?

Trečiadienį rajono politikai vėl grįžo prie savivaldybės valdomos įmonės UAB „Dunokai“ privatizavimo klausimo. Ankstesniajame sprendime įtraukti įmones į privatizuojamų objektų sąrašą nurodyta parduoti visas „Dunokų“ akcijas, tačiau parduoti savivaldybė gali tik savo valdomas akcijas – 17 554 vienetus. Politikams bediskutuojant prasitarta, kad mažieji akcininkai, kurie valdo 43,4 proc. įmonės akcijų, nebus nuskriausti – jie akcijas galėsią pelningai parduoti. Tai gal valdantieji jau žino, kas nupirks įmonę, jei drąsiai kalba apie tai, kas galėtų būti?

Švietimo įstaigų vadovų gretose – dar viena ne tauragiškė: trečiadienį savivaldybės taryba patvirtino, kad vaikų reabilitacijos centrui-mokyklai „Pušelė“ vadovaus šilališkė Jovita Kiržgalvienė. Kodėl gabūs, daug rajono švietimo sistemai nusipelnę žmonės nedalyvauja vadovų konkursuose?

Gyvenantys greta viešojo maitinimo įstaigų, kaimo turizmo sodybų įvairiaspalvius fejerverkus gali stebėti ne tik Naujųjų metų naktį, tačiau tuo tikrai nesidžiaugia. „Dėl triukšmo ir šviesos efektų vidurnakčiais jau trūko kantrybė“, – redakcijai rašė šalia „Deizės“ restorano gyvenantis Jonas.  Ką apie tai mano policija?

Paskaitę šį laikraščio numerį sužinosite, dėl ko Tauragės „Dunokų“ įmonę ketinanti privatizuoti atliekų tvarkymo bendrovė „VSA Vilnius“ bylinėjasi su Vilniaus miesto savivaldybe, ko į Žygaičių gimnazijos Sartininkų pradinį skyrių antradienį rinkosi mokinukų tėvai, gimnazijos direktorė ir rajono valdžios atstovai.

„Swedbank“ klientai, savo pašto dėžutėse radę laiškus iš banko su prašymu užpildyti kliento duomenų anketas, suabejojo jų teisėtumu, todėl redakcijos prašė išsiaiškinti, ar iš tiesų bankas tuos laiškus siunčia ir kodėl to reikia.

Džiugių naujienų – išties nemažai: Sveikatos apsaugos ministerija skyrė Tauragės ligoninei reanimobilį ligonių pervežimui, pradėtas keisti Skaudvilės evangelikų liuteronų bažnyčios, kuriai šiemet sukako 190 metų, stogas, brandos egzaminų rezultatai šiemet nustebino šimtukų gausa.

Sekmadienį prie senosios Būdviečių mokyklos (Žygaičių sen.) virė kūrybinis procesas – kaimo bendruomenė sukvietė kraštiečius ir visus menui neabejingus tauragiškius į dailės plenerą. Yra gerų naujienų ir sporto mėgėjams, o saldumynų mėgėjai ras gardaus torto receptą.

Gerų orų ir smagaus skaitymo!

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras