Paskutiniajame vasaros „Tauragės kurjerio“ numeryje: praradę sūnų amerikiečiai meilę dovanojo keturiems vaikams iš Lietuvos(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-08-28 16:11

Iš Lietuvos į Jungtines Amerikos Valstijas dar praėjusio amžiaus pradžioje iškeliavusi tauragiškė Ona Jucikaitė tikriausiai būtų laiminga, jei galėtų regėti savo anūkę Georgia, kuri lietuviškai nebemoka, tačiau ištiesė ranką be tėvų globos likusiems keturiems lietuviukams. Romano verta Amerikos lietuvių istorija: daugybė vargo, bet su šviesia atomazga. Įsivaikinę keturis vaikus iš Lietuvos amerikiečiai ne tik nepamiršta tėvų žemės, bet ir į gimtąją šalį beveik kasmet atskraidina ir įvaikintus vaikus. Aplankyti vaikų namų, iš kurių jie išėjo.

Autobusų parkas išgelbėtas, bet investuotojo atsisakyta. Tauragės autobusų parko vargai baigėsi – įmonė, kaip konkurso laimėtoja, pagaliau ruošiasi pasirašyti keleivių vežimo sutartį su Tauragės rajono savivaldybės administracija. Tačiau dėl laimėjimo nelabai džiūgaujama. Interviu „Tauragės kurjeriui“ įmonės direktorius Rimantas Martinavičius atskleidė skaudžių dalykų ir neskelbtą naujieną, kad į šią savivaldybės įmonę investuoti ketino privatus investuotojas. Skaitykite jau netrukus.

Atleistas iš Migracijos skyriaus, siekia vadovauti Tauragės priešgaisrinei tarnybai. Gaus ar negaus Priešgaisrinės tarnybos viršininko kėdę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus viršininko pareigų pernai netekęs Robertas Masolas ir kodėl informaciją, kad šis žmogus laimėjo savivaldybės skelbtą konkursą, valdinininkai taip atkakliai slepia? Visi atsakymai – antradienio numeryje.

Valstybės įmonės „Tauragės regiono keliai“ laukia pertvarka – bus prijungta prie „Kauno regiono kelių“. Laikinasis įmonės vadovas Arvydas Andriejauskas komentuoti įmonės pertvarkos nelinkęs, kaip ir Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos atliekamo su „Tauragės regiono keliais“ susijusio tyrimo. Kodėl?

Mokymo įstaigos verčiasi per galvą – kad prisiviliotų kuo daugiau mokinių, imasi netikėtų sprendimų. Ilgus dešimtmečius Tauragėje gyvuojantis ir kūrybingą jaunimą ugdantis Moksleivių kūrybos centras skelbia loteriją. Kokią, sužinosite, atsivertę „Tauragės kurjerį“, o šio centro vadovė Jolanta Kazlauskienė žurnalistams atvirai išklojo, ką mano apie neformaliojo ugdymo kasdienybę. Kai kurie jos pastebėjimai ypač skaudūs.

Šios ir daugybė kitų naujienų bei įdomių skaitinių – nepakartojamas istorinis priedas „Taurragis“, pasakojantis apie Batakių žydus ir iš Skaudvilės kilusią garsią sportininkę Irenę Piotrowski-Macijauskas, kodėl netikrinamas ir Draudenių ežero vanduo, kokią sumą ir už ką savivaldybės įmonė „Tauragės vandenys“ turės atlyginti draudimo bendrovei bei koks invazinis augalas okupuoja Tauragę – skaitykite antradienio numeryje.

Darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras