Antradienio, vasario 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: algas kelia ir šilumininkų administracijai(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-02-04 14:24

Iki tarybos kadencijos pabaigos likus mažiau nei mėnesiui, atlyginimus skubama kelti ir Tauragės šilumos tinklų administracijai. Pasak redakcijos šaltinio, priedai šilumininkų vadovybei šiemet sieks net 40 procentų. Šios iniciatyvos imasi bendrovės valdyba, tiksliau, Vilniuje gyvenantis jos pirmininkas Kristijonas Paliutis. Deja, kitiems šilumos tinklų darbuotojams algos ne tik kad nekyla, bendrovėje panaikinta ir ilgus metus galiojusi profsąjungos iškovota kolektyvinė darbo sutartis. Skaitykite rytojaus vedamajame.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, išplatinusi žinią, kad šalies savivaldybės pernai nepanaudojo arti pusės turėtų lėšų socialinėms išmokoms mokėti, papiktino savivaldybių valdinininkus. Šie stoja piestu ir tikina, kad socialinei paramai skirtos lėšos niekam kitam neatitenka. Kokia situacija Tauragėje, aiškinasi „Tauragės kurjeris“.

Naujasis daugiabučių administratorius įsigyto turto dar neperėmė. Už 1,2 mln. eurų Tauragės butų ūkį įsigijęs „Šilutės būstas“ skelbia, kad sandoris su savivaldybe dar nebaigtas, o štai gyventojai nerimauja, kad jau netrukus juos pasieks nemalonūs pokyčiai. Vienas pirmųjų gali būti butų ūkio kasų, kuriose žmonės kol kas dar gali sumokėti už paslaugas, naikinimas. Daugiau – antradienio numeryje.

Iš rinkimų tiesiosios pašalinti dar du kandidatai. Vyriausioji rinkimų komisija praneša iš kandidatų sąrašų Tauragės rinkimų apygardoje pašalinusi dar du teistumą nuslėpusius kandidatus. Kas jie ir su kuria partija ketino siekti tarybos mandatų, atskleisime jau netrukus.

Sunku patikėti, kad sveikuolis Eligijus Valskis netrukus švęs 60-metį. Energingas klubo „Harmonija“ įkūrėjas atskleidė, kaip jam pavyksta išlikti tokiam jaunatviškam, ką jis valgo ir kaip mąsto, kad nesirgtų, ir kaip užklupus ligai išsigydyti be tablečių. Pokalbis su garsiuoju sveikuoliu – antradienio laikraščio puslapiuose.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kaip TV televizijos projekte sekasi jaunosioms Tauragės krašto dainininkėms, kodėl septynerius metus drabužius tauragiškiams taisanti siuvėja Rasa nesibaimina konkurencijos, kuo baigėsi dėl prokuroro Eduardo Builisovo prasižengimo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir kodėl gausiai prisnigus pavojinga vaikščioti visai prie pat Tauragės miesto daugiabučių – jau keliauja iš spaustuvės.

Darbingos savaitės Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras