Antradienio, vasario 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: pinigų upė – savai žiniasklaidai išlaikyti(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-02-25 14:30

Nuo 2015-ųjų savivaldybės trečdalį – 2 mln. eurų – viešinimo lėšų skyrė su politikais susijusioms žiniasklaidos priemonėms. Skelbiama, kad daugiausiai tokių žiniasklaidos įmonių yra Vilniuje, Kaune, Šalčininkuose ir Tauragėje. „Tauragės kurjeris“ praneša, kiek per ketverius valdymo metus Tauragės valdžia atseikėjo žiniasklaidai, kurie politikai vadovauja ir dirba Tauragės žiniasklaidoje. Skaitykite rytojaus vedamajame.

Savivaldybės sudaryta komisija, vadovaujama konservatoriaus Tomo Raulinavičiaus, ištyrė valdančiųjų – Modesto Petraičio, Vytauto Navicko ir Dovydo Kaminsko veiksmus. Šie vyrai, nors ir privalėjo, nedeklaravo savo priklausymo Viešųjų pirkimų komisijai, kaip to reikalauja įstatymas. Kaip manote, ką nustatė ši komisija? Atspėjote, savi saviems akies nekirto. Išsamiau – jau antradienio numeryje.

Ne vienas tauragiškis savo pašto dėžutėse rado savivaldybės platinamą ataskaitą – gražią knygutę, išspausdintą už mokesčių mokėtojų pinigus. Kas tai – savivaldybės ataskaita ar politinė reklama už valdiškas lėšas, kiek ji kainavo? Skaitykite jau netrukus.

Savivaldybė įspėta nevaržyti konkurencijos. Konkurencijos taryba praneša įspėjusi Tauragės savivaldybę dėl galimo baseino valdymo patikėjimo savivaldybės įmonei. Tokį raštą Konkurencijos taryba Tauragės valdžiai atsiuntė sužinojusi, kad tokia galimybė gali būti svarstoma. Esą pirmiau turi būti bandoma baseino valdymą konkurso būdu perduoti verslui.

Tauragės teismas nagrinėja dar vieną smurto prieš mažametį bylą. Pranešama, kad smurtauti prieš pradinuką galėjo jo globėja. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, moteris vaiką mušė diržu ir telefono kroviklio laidu. Išsamiau – rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ar tauragiškiai jau apsisprendė, už ką balsuos, kokius priedus prie atlyginimų nuspręsta mokėti švietimo įstaigų direktoriams, ko į gyventojų namų duris belsis ugniagesiai ir kaip sutramdyti šunų ekskrementų nerenkančius jų šeimininkus – jau keliauja iš spaustuvės.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras