Antradienio, vasario 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: du takeliai – du milijonai(17)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-02-18 14:25

Per visą kadenciją Tauragės meras žurnalistams surengė vos vieną spaudos konferenciją. Toks valdžios atsiribojimas nuo žiniasklaidos stebuklingai išgaravo prieš rinkimus – iki lemiamos dienos likus vos kelioms savaitėms, žurnalistai mielai pakviesti į išvažiuojamąjį posėdį apžiūrėti už 2 mln. eurų statomo baseino. Net nuvežti iki šio objekto pasisiūlyta. Taigi ką ten žiniasklaida pamatė, skaitykite rytojaus vedamajame.

Kita su baseinu, tiksliau, naujuoju daugiafunkciniu sveikatingumo centru, susijusi tema – skubiai šiam objektui ieškoma koncesininko. Paprastai kalbant, baseiną savivaldybė pastatys ir atiduos privačiam valdytojui. „Tauragės kurjeris“ nagrinėja koncesijos sutarties punktus – ko bus reikalaujama iš baseino administratoriaus, kiek paramos, jei jam verslas nesiseks, galės teikti savivaldybė, kokiomis valandomis baseinas dirbs ir kas šiame sveikatingumo centre apskritai veiks? Skaitykite jau netrukus.

Pavasarėjant žiniasklaidą pasiekia miesto ir kaimo žmonių skundai – dauguma kelių tapo upėmis, duobių juose lopyti seniūnijos nespėja. Ši problema – metų metais nemalštantis galvos skausmas, kuriam malšinti pinigų neužtenka. Skaitykite antradienio numeryje.

Kaimo naujienos: Pilaitės bendruomenė neturi galimybių prižiūrėti savo sporto salės, todėl pranešė ją uždarysianti. Šis pranešimas sulaukė didžiulio kaimo žmonių pasipriešinimo. Ką darys kaimo bendruomenė ir kas pasišovė prisiimti atsakomybę, sužinosite jau netrukus.

Į teismą savivaldybę reikalaudamas grąžinti jį į darbą padavė ir Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius. Smurtu prieš moksleivį apkaltintas pedagogas sako, kad jo nemušė, nors įrodyti savo teisybės teismui jam nepavyko. Ar realu, kad jis grįš į mokyklos vadovo pareigas? Skaitykite.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kam atiteko kasmetinių „Skaudvilės bezmėnų“ nominacijos, kaip tauragiškiai šventė valstybės atkūrimą, kur galima įsigyti įstabių Žavintos Kvederienės kepinių ir ar šiemet brangs atliekų išvežimas – jau keliauja iš spaustuvės.

Darbingos savaitės jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras