Antradienio, vasario 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: ministerijos verdiktas – meras peržengė savo kompetencijos ribas(28)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-02-11 14:01

Tauragės meras negalėjo tinkamos kvalifikacijos neturinčio asmens skirti vadovauti švietimo įstaigai – konstatuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Šis verdiktas išsakytas laikinojo Sporto centro vadovo Gedimino Sakalausko atžvilgiu. Tačiau rajono vadovas Sigitas Mičiulis atkerta – teisingumą Lietuvoje vykdo ne ministerijos. Savo ruožtu jo politiniai oponentai galanda kirvius – sako, nesvarbu, kad baigiasi kadencija, – kreipsis į teismą. Išsamiau – jau antradienio numeryje.

Savo veiklą vietos politikams pristato švietimo įstaigų direktoriai. Savivaldybės tarybai jie turėjo išvardyti, ką gero nuveikė pernai, ir parašyti sau pažymį. Vieni džiaugiasi, kad pradinukus išmokė plaukti, kiti – kad suremontavo patalpas, treti – kad nupirko vaikiškų elektromobilių. Kaip pernai sekėsi dirbti darželiams ir mokykloms, sužinosite jau netrukus.

Vaiko teisių apsaugos specialistai atsakė, kodėl tokiu brutaliu būdu – išplėšdami šešerių metų anūkę iš močiutės glėbio ją išvežė iš šeimos. Skaudžią mergaitės ir jos močiutės istoriją „Tauragės kurjeris“ pasakojo dar praėjusią savaitę. Jos atgarsiai ir koks tolimesnis mergaitės likimas – antradienio laikraščio puslapiuose.

Ar kandidatų vaikščiojimas po rinkėjų namus – priimtina agitacijos forma? Prieš šiuos savivaldos rinkimus kandidatai į merus renkasi keistą būdą prisistatyti visuomenei: skelbia aplankysiantys juos namuose. Tauragiškių klausiame – ar jie vakarais savo namuose laukia politikų, nori su jais pasikalbėti, ar atvirkščiai – tokių nekviestų svečių į namus neįsileistų? Atsakymai jau netrukus.

Sveikuolė Vida Stanelienė, pakviesta pokalbio apie savo propaguojamą gyvenseną, į „Tauragės kurjerio“ redakciją atskubėjo nešina pačios gamintais gardumynais. Ne bet kokiais, o sveikuoliškais. Jau dvidešimtį metų sveikos mitybos principų besilaikanti tauragiškė atvira – kad išliktum jaunatviškas ir atsparus ligoms, turi įdėti labai daug pastangų. Jos patarimai visiems, siekiantiems gyventi sveikiau, – jau pakeliui iš spaustuvės.

Šias ir kitas pastarųjų dienų naujienas – kodėl elektromobilio savininkas Rytis už savo įsitikinimus turi kariauti, kiek obuolių ir morkų rajono mokykloms atveš vietos ūkininkai, kaip apvalesnių formų tauragiškes puošti ketina Tauragėje ką tik verslą pradėjusi mažeikiškė Viktorija ir kokį nuosprendį išgirdo 350 loterijos bilietų iš parduotuvės pagrobę jaunuoliai, – skaitykite antradienį.

Ačiū, kad esate kartu!

Skaityti komentarus (28) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras