Antradienio, sausio 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: pagalbos šauksmas iš globos namų – vaikas bijo būti įvaikintas per prievartą(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-07 14:29

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją, lydimas giminaičio, pagalbos prašyti atėjęs trylikametis vaikų globos namų auklėtinis papasakojo nelinksmą savo istoriją. Vaikų namuose su kitais trimis broliais ir sesute gyvenantis berniukas atskleidė, kad jau tris kartus auklėtojos prašė jo pasirašyti ant dokumento, kad jis pageidauja būti įvaikintas užsieniečių. Vaikas nerimauja, kad gali būti įvaikintas per prievartą, sako siekiantis išgelbėti ant tokių dokumentų pasirašiusius savo brolį ir seserį. Kas vyksta Tauragės „Šaltinėlio“ globos namuose, sužinosite jau netrukus.

Nenumaldomai artėja savivaldos rinkimai. Politikams skaičiuojant paskutines dienas iki rinkimų, jau aiškūs Tauragės rajono savivaldybės tarybos mandatų sieksiančių kandidatų sąrašai. Tauragėje dėl valdžios kausis šešios partijos ir vienintelis visuomeninis rinkimų komitetas. Įdomu, kas pateko į sąrašų viršūnėles? Skaitykite antradienio „Tauragės kurjerį“.

Pirkimų prievaizdai: ruošdamiesi šventėms miestai ribojo konkurenciją. Tarp tokių „nusikaltėlių“ minimas ir Tauragės vardas. Viešųjų pirkimų tarnyba grūmoja – konkursai miestams prieš Kalėdas puošti šiemet, kaip ir pernai, skelbti skubotai, pirkimus išskaidant, kad visi jie atitektų vieninteliam tiekėjui. Kiek Tauragės savivaldybė šiemet išleido miestui puošti ir kas šį pirkimą laimėjo, sužinosite jau netrukus.

25-merius metus Europoje gyvenantis kurdas Ahmet Ince per dešimtį metų praleido Tauragėje. Nors šiuo metu vyras verslą vykdo sostinėje, Tauragę jis vadina savo lietuviškąja gimtine ir prisipažįsta – Tauragę be galo myli. Prieš keletą dienų A.Ince pagaliau sulaukė prezidentės palankumo – jam suteikta Lietuvos pilietybė. Išsamiau – antradienio numeryje.

Kuriozas Žolynų gatvėje – nors valdžios sprendimu šiai gatvelei skirta papildomų lėšų ir ji kiek įmanoma paremontuota, atsitiko taip, kad po remonto joje klimpsta mašinos, o palijus vanduo teka į namų kiemus. Žmonės šaukiasi pagalbos – kodėl miesto gatvės žvyruojamos moliu? Atsakymas – jau rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek sausį mokėsime už šildymą, kodėl Batakių mokyklos mokytoją Ritą Grinienę liūdina politikų sprendimai, kaip sodininkui Kęstučiui sekasi užauginti ekologiškus obuolius, kuriais svečius jis vaišina net iki pavasario, ir kokios pagalbos visuomenės prašo gaisrą ir artimo žmogaus netektį prieš Kalėdas išgyvenęs dauglaukiškis, – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Ačiū, kad esate su „Tauragės kurjeriu“ ir 2019-aisiais!

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras