Antradienio, sausio 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: baseinas dar nepastatytas, o pykčių – virtinė(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-28 14:13

Statomas baseinas kelia naujas aistras – praėjusią savaitę vėl kaip reikiant susikibo valdantieji ir opozicija. Valdančiųjų argumentai dar nepastatytą baseiną perleisti privačiam valdytojui opozicijos neįtikino. Šios nariai širsta ir dėl to, kad nesulaukus tarybos pritarimo ardoma Sporto centrui perduotos salės, iš kurios formuojamas ją su baseinu sujungsiantis koridorius, siena. Be to, savivaldybės administracijos direktorius pareiškė, kad nemokamai plaukti naujajame baseine bus mokomi tik antrokai. Kodėl tik jie? Atsakymai į visus šiuos klausimus – antradienio numeryje.

Nedaug kas žino, kad 2019 metų išvakarėse prezidentės Dalios Grybauskaitės Lietuvos ambasadoriumi Lenkijoje paskirtas Eduardas Borisovas – tauragiškis, Tauragėje baigęs mokyklą, čia susižavėjęs žurnalistika ir savo vaikystės miestą prisimenantis tik šviesiomis spalvomis. Eruditas, už nuopelnus Lietuvai apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi, ambasadorius „Tauragės kurjeriui“ atvirai papasakojo apie diplomato kelią, kokią Lietuvą jis mato Europos ir pasaulio kontekste ir kodėl, jo nuomone, Lietuvai labai reikalingas dvigubos pilietybės įstatymas. Skaitykite jau rytoj.

Naujienos iš teismo – su Tauragės savivaldybe besibylinėjantis iš pareigų atleistas vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas į bylos nagrinėjimą ir vėl neatvyko. Teismas išsakė A.Bitino atžvilgiu griežtą nuomonę, ieškovas atkerta – jo nesuprasti gali tik žmogus, niekada nedirbęs užsienyje. Išsamiau skaitykite jau netrukus.

Antrus metus iš eilės „baltieji rūmai“ perka vairuotojų paslaugą. Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis giriasi, kiek valdžia sutaupė, iš pareigų atleidusi savus vairuotojus, ir skelbia, kiek lėšų per artimiausius trejus metus numatyta valdininkams vežioti. Skaitykite.

Tauragės krašto muziejus ir vėl nustebino naujomis idėjomis ir darbais. Netrukus visuomenei bus pristatyta nauja knyga, skirta Tauragės istorijos šimtmečiui. 100 metų – 100 svarbiausių krašto įvykių. Išsamiau apie naują leidinį – antradienio numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kaip į gyvūnų prieglaudą atklydo dar vienas retas paukštis, kaip šokių kolektyvas „Vėjava“ atsisveikino su pareigas paliekančia ilgamete vadove Birute Sagatauskiene, ar šaltuko neišsigando Ledotekos dalyviai ir kodėl teismas taip ir nepradėjo nagrinėti pernai Šilinės girininkijos miško padegimu kaltinamo vyro bylos – jau keliauja iš spaustuvės.

Darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“! 

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras