Antradienio, rugsėjo 18-osios, „Tauragės kurjeryje“: išvarytieji – suremontuota „Bastilija“ tik sveikiesiems(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-17 13:30

60 tūkstančių eurų – tiek į naujas „Bastilijos“ sporto komplekso grindis „suklojo“ savivaldybė ir savo gerais darbais pasigirti nepasidrovėjo. Tačiau paaiškėjo, kad sportuoti „Batilijoje“ nuo šiol leidžiama ne visiems. Tokį akibrokštą patyrė Tauragės neįgalieji, kuriems šioje visuomeninėje sporto salėje neleista rengti kasmetinės sporto šventės. Mat šie savo ratukais subraižys ką tik išdažytas grindis. Išsamiau skaitykite antradienio vedamajame. 

Tauragiškis Rokas Baciuška vėl kilo ant medalininkų pakylos – Europos ralikroso čempionato etape Latvijoje jis buvo greičiausias. Apie neįtikėtiną kraštiečio sėkmę, jo automobilį ir dėl ko nustebo čempionato vertintojai, skaitykite jau netrukus. 

Plečiamas ligoninės slaugos skyrius. Projektas puikus, paslauga reikalinga. Tačiau ligoninės vadovybės planai įžiebė konfliktą – jei jau remontuoji, kodėl negalima padaryti gerai, europietiškai – šiuolaikiškai? Slaugos skyriaus personalas šio skyriaus plėtros projekte pasigedo... tualetų. Ką į šiuos priekaištus atsakė ligoninės vadovas, sužinosite jau netrukus. 

Nenori atsilikti nuo naujovių – planuoja dar vieną pirkinį. Beveik 30 tūkstančių eurų – už tiek valdžia pasiryžusi atnaujinti savivaldybės posėdžių salės balsavimo įrangą. Ar naujasis pirkinys tikrai reikalingas, suabejojo opozicija. Esą ir senoji sistema veikia puikiai, o valdžia, matyt, neturi kur dėti pinigų. Valdantieji atkerta – atnaujinti balsavimo ir diskusijų įrangą reikia, esą ji leis išvengti saugumo spragų. 

Pinigų fontanui skyrė, kas remontuos, neranda. Dar vasarą savivaldybės taryba iš rajono biudžeto naujam fontanui Atgimimo aikštėje įrengti atseikėjo 100 tūkstančių eurų. Tuomet valdžiai kliuvo nuo visuomenės, esą kam tiek daug, kiti miestai fontanus įsirengia pigiau. Tačiau paaiškėjo, kad ir už tokią sumą fontano Tauragėje montuoti niekas nenori. 

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kaip išradingai naujas rudens kolekcijas pristatė dvi aprangos parduotuvės, į kelintą vietą šilumos kainų lentelėje stojo Tauragė, ką apie Tauragės simbolį taurą mano ilgametis architektas Vincentas Paulauskas ir ar tikrai Tauragės mokyklose kilo meningokoko grėsmė – jau netrukus jūsų pašto dėžutėse. 

Darbingos savaitės jums linki „Tauragės kurjeris“! 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras