Antradienio, rugsėjo 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: miesto gatvėse – ir vėl raugo tvaikas(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-10 14:51

Nesibaigianti problema – iš žaliąsias atliekas surenkančių bendrovės „Ekonovus“ šiukšliavežių teka bjauriai dvokiantis skystis. Dar prieš trejus metus atliekų vežėjai žadėjo sutvarkyti nesandarius savo automobilius, tačiau kiekvieną rudenį tas pats – ten, kur sustoja, ant kelio lieka bjauriai dvokiančios balos. Šįkart atliekų vežėjų mašiną sustabdė ir važiuoti toliau neleido keleto gatvių gyventojai. Kuo viskas baigėsi, sužinosite jau netrukus.

Medžių genocido atomazga – skirta bauda. Ateities take, buvusio darželio teritorijoje, dar rugpjūčio pradžioje beveik visus medžius išrėžę darbininkai ir jų vadovė sulaukė Darbo inspekcijos sprendimo. Nors medžiai išpjauti teisėtai, atsakingai įmonės darbuotojai teks mokėti baudą. Kokią ir už ką, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Į Tauragės autobusų parką nusitaikė ir Viešųjų pirkimų tarnyba. Pradėtas tyrimas dėl šios savivaldybės bendrovės automobilių kuro pirkimo. Preliminariais duomenimis, autobusų parkas įtariamas kurą įsigijęs ne įstatymų nustatyta tvarka. Be to, „Tauragės kurjeriui“ pavyko sužinoti, kiek kompensacijų savivaldybės administracija kasmet išmoka šiai bendrovei. Sumos daugiau nei solidžios.

Iškniso ir dingo – taip apie Vasario 16-osios gatvėje vykdomus kiemų renovacijos darbus sako aplinkinių namų gyventojai. Tauragėje tai jau tapo norma – pradėję darbus, darbininkai kažkur dingsta, o dingimo priežasčių žmonėms niekas nepaaiškina. Visi atsakymai – antradienio numeryje.

Interviu su naujuoju Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonu Mariumi Venskumi buvo atviras ir šiltas. Tauragę dažnai aplekiantis dviračiu, sustojantis pasikalbėti su praeiviais klebonas sako į Tauragę atvykęs bendrauti ir bendradarbiauti. Su M.Venskumi kalbėjomės ne tik apie bendrystę, jam atviros visos – ir celibato, ir aukojimo bažnyčiai temos.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek vilkų dar neprasidėjus medžioklės sezonui leista sumedžioti Tauragės rajone, kaip pasaulio kartingų čempionate sekėsi kraštiečiui Rokui Baciuškai, kodėl 26 milijonus eurų kainavęs Panemunės aplinkkelis lūžta tiesiog akyse ir kokias kliūtis teko įveikti neįgalių vaikų mamoms, kad šių vaikučių vasara taptų kuo turiningesnė – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Įdomios savaitės ir gerų naujienų jums linki „Tauragės kurjeris“!

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras