Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Antradienio, rugpjūčio 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: sveiko maisto stebuklas liko popieriuje(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-08-27 14:31

Po atostogų į darbo vietas grįžę mokyklų vadovai priversti skubiai ieškoti moksleivius bent laikinai maitinsiančių įmonių – vasarą skelbti konkursai maitinimo paslaugai mokyklose teikti neįvyko. Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos reikalavimai į mokyklas ir darželius tiekti tik visiškai sveiką maistą sugriežtino taisykles. Skelbiama, kad Tauragėje neatsirado šiuos reikalavimus atitinkančių įmonių. Ką valgys Tauragės moksleiviai ir ar mokyklų valgyklos apskritai veiks?

Teisėsaugos akiratin patekęs vyskupas Mindaugas Sabutis paviešintą istoriją vadina kerštu. Milijonas litų (290 tūkst. eurų) bažnyčiai paaukotų lėšų – tiek prieš devynerius metus, neatsiklausęs parapijiečių, dvasininkas paskolino vienai įmonei, kuri vėliau bankrutavo. Už tokius veiksmus vyskupui teks aiškintis teisėsaugininkams.

Kelionių magija: kaip ir kur atostogavo Tauragės įstaigų vadovai? Tunisas, Italija, Čekija ir kitos šalys. Savo kelionių įspūdžiais socialiniuose tinkluose dalijasi žinomi tauragiškiai. Keletas jų savo vasaros įspūdžius papasakojo ir „Tauragės kurjerio“ skaitytojams. Išsamiau – antradienio numeryje.

Valdžios vizitas į miesto mokyklas – vienas pagyrė, kitoms pagrūmojo. Iki naujųjų mokslo metų likus keletui dienų, valdžios sudaryta komisija akylai tikrino mokyklas. Viena paraginta nusiplauti fasadą, kita pagirta, kad pasirūpino net menkiausiomis smulkmenomis, trečios direktoriui konstatuota – sporto aikštyno remontui pinigų nėra. Ką komisija pamatė mokyklose, skaitykite jau netrukus.

Kad Tauragės mieste ilgapirščiai – jokia naujiena ir savo turtą saugoti reikia itin akylai, aiškėja iš teismo nagrinėjamų bylų. Prieš teismą stojo vidury baltos dienos butą Aerodromo mikrorajone apšvarinęs jaunuolis. Išlaužęs balkono duris tuomet dar moksleivis iš svetimų namų tempė ką tik panešė. Bylos baigtis – antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ar elektroniniai pažymėjimai bus įvesti ir užklasinę veiklą organizuojančiose mokymo įstaigose, kokios pirmadienio nakties gaisro V.Kudirkos gatvėje pasekmės, kodėl atidėtas naujosios vaikų aidimų aikštelės Žalgirių mikrorajone atidarymas ir prisiminimai apie vieną garsiausių Tauragės krašto literačių – Vilniaus universiteto dėstytoją, profesorę Birutę Baltrušaitytę.

Įdomaus skaitymo ir darbingos paskutinės vasaros savaitės!

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras