Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Antradienio, rugpjūčio 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Super fiesta“ vasaros estradą pavertė kiaulide(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-08-20 14:39

Penktadienio vakarą Tauragės vasaros estradoje šėlo „Super fiesta“, tauragiškius kvietusi triukšmingai atsisveikinti su vasara. Tačiau atsisveikinimas buvo ne tik garsus – visą savaitgalį vasaros estrada panėšėjo į apšnerkštą kiaulidę: plastikiniai indai, tušti buteliai mėtėsi kur pakliuvo. Kodėl taip atsitiko ir kas už tai gresia koncerto organizatoriams, skaitykite antradienio vedamajame.

Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška pirmą kartą atsivėrė žurnalistams: pasikalbėti su šios medicinos įstaigos vadovu pavyko gyvai. Ar direktorius matė ligoninių „mirtininkių“ sąrašą, ar Tauragės ligoninei iš tikrųjų gresia uždarymas, kokia jos finansinė padėtis ir ar L.Indriuška valdo informaciją apie vadinamąją medicinos korupciją, sužinosite jau netrukus.

Vagišiams už akių užbėgo nemiegoję gyventojai. Vagystės iš renovuojamų daugiabučių teritorijų Tauragėje – jokia naujiena. Šįkart apvogti bandyta Dariaus ir Girėno g. 30 namą. Darbus atliekančių įmonių atstovai sako, kad taip paprastai visko nepaliks, nors dėl pasikėsinimo juos apvogti policija tyrimo ir nepradėjo.

Savivaldybė skelbia miesto fontano remonto darbų konkursą. Atskleidžiama, kad jau kitų metų gegužės 1-ąją jis turėtų veikti. Koks jis bus ir kaip bus valdomas, perskaitysite rytojaus numeryje. Primename, kad fontanui įrengti savivaldybės taryba skyrė net 100 tūkstančių eurų.

Teismas nenagrinės Vyriausybės atstovės Tauragės apskrityje Irenos Ričkuvienės siekio išsiaiškinti, ar suteikdama teisę politikams komitetų ir komisijų posėdžiuose dalyvauti virtualiai, taryba nepažeidė įstatymo. Tauragė – vienintelė šalyje, nusistačiusi tokią tvarką. Kokie teismo motyvai – jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – apie ilgamečio badmintono trenerio Jono Šilerio sėkmę Latvijoje, kokių darbuotojų ieško Tauragės savivaldybės administracija, kaip nuo vilkų antpuolių kenčia ūkininkai ir kokiais įspūdžiais dalijasi Ugandoje savanoriaujanti savivaldybės tarybos narė Rita Grigalienė, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir pamėgtąjį istorijos priedą „Taurragis“, šįkart pasakojantį apie „anų laikų“ kontrabandą: sužinosite dar niekur negirdėtų faktų – pavyzdžiui, už miegojimą darbo vietoje carinės Rusijos pasieniečiai buvo baudžiami... rykštėmis.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras