Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Antradienio, liepos 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: solidūs priedai – dar dviem mero patikėtiniams(18)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-16 16:44

Iki savivaldos rinkimų liekant vos pusmečiui, meras skuba įsiteikti likusiems savo politinės komandos nariams – išeidamas atostogų, net 40 proc. priedus prie atlyginimų skyrė savo patarėjui Artūrui Fetingiui ir padėjėjai Rasai Liorančienei. Paprašęs netrumpinti jo žurnalistams siųsto atsakymo rajono vadovas pranešė, kad šiems politinės komandos nariams skirta ir papildomų darbų. A.Fetingis už papildomą atlygį rūpinsis tvarumo programomis, o atstovė spaudai R.Liorančenė žiniasklaidoje ieškos dezinformacijos. Išsamiau – antradienio vedamajame.

Kas pakeis pirmosios Tauragės gimnazijos direktorę? Septyniolika metų vadovavusi „Versmės“ gimnazijai Albina Senkuvienė traukiasi. Nors direktorė dar neatleista, o konkursas gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti dar nepaskelbtas, neoficialiai įvardijamas ir galimas ją pakeisiantis kandidatas.

Kuriozas: pasakė, kokios baudos gresia mėlynių „šukuotojams“. Litras mėlynių turguje ir pas interneto prekeivius šiomis dienomis kainuoja apie 5 Eur. Tačiau kokios baudos gresia tiems, kas šias mėgstamas uogas renka neleistinais būdais? Aplinkosaugininkai sako, jog bausti teisę jie turi, tačiau baudos tokios juokingos, kad pažeidėjams jos nė motais. Išsamiau skaitykite antradienio numeryje.

Mieste apšvies dešimt pėsčiųjų perėjų. Tragedija, pernai lapkritį sukrėtusi visą Lietuvą, kai pėsčiųjų perėjoje žuvo sunkiasvorės mašinos partrenktas vaikas, sujudino ir valdžią. Skelbiamas konkursas dešimčiai pėsčiųjų perėjų apšviesti. Jei procedūros neužtruks, žiemą projektas bus įgyvendintas. Kaip atrodys tokios perėjos, sužinosite jau netrukus.

„Lietuvos balso“ grimerių komandoje – ir tauragiškė. Laura Trappel „Tauragės kurjeriui“ atskleidė, kad yra grimavusi ne vieną šalies žvaigždę. O šįkart likimas ją atvedė į vieną populiariausių televizijos projektų „Lietuvos balsas“. Nors atrankinės projekto kovos vyksta jau nuo birželio, žiūrovai jas išvys tik rudenį. Prodiuseriai siekia išlaikyti intrigą, todėl visas projekto personalas įpareigotas neviešinti informacijos. Tačiau kai ką paminėti vis dėlto galima. Skaitykite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ar tikrai gali nugriūti aptrupėjęs Aerodromo katilinės kaminas, kam Tauragėje lengviausia susirasti darbą, kada savivaldybė remontuos Taurų darželį ir kaip nuo šiol bus finansuojami kultūros renginiai, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes.

Tiems, kas atostogauja – šiltų dienų ir, žinoma, įdomių naujienų su „Tauragės kurjeriu“!

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras