Antradienio, lapkričio 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: paramą dalins tik Tauragėje besimokantiems studentams(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-11-05 14:40

„Baltieji rūmai“ keičia nusistovėjusią tvarką ir paramą nuo šiol dalins tik Tauragėje studijuojantiems studentams. Kiek Tauragėje veikia aukštųjų mokyklų, suskaičiuoti nesunku – jau keliolika metų keleto profesijų specialistus čia „kepa“ Kauno kolegijos Tauragės skyrius. Valdančiųjų ir opozicijos nuomonės ir šiuo klausimu išsiskyrė, o kolegijos vadovė Diana Vaitiekienė šiai tvarkai nepritariančius tarybos narius išvadino „parodija“.

Savivaldybei nebepriklausantis Vaiko teisių apsaugos skyrius keičia dislokacijos vietą – kur jis įsikūrė ir ko visuomenės prašo šio skyriaus darbuotojai, sužinosite atsivertę antradienio numerį.

Tauragės apylinkės teismas užvertė stambią telefoninio sukčiavimo bylą – iš pagyvenusių tauragiškių išviliota 14 tūkstančių eurų. Vienas kaltinamasis nuosprendžio nesulaukė – iš gyvenimo pasitraukė pats, kitus teismas siunčia už grotų. Bylos detalės – jau netrukus.

Tauragiškis Jonas Juraška – beveik Lietuvos valstybės bendraamžis. Spalio pabaigoje vyras įžengė į šimtuosius gyvenimo metus. Guvus, smalsus, daug skaitantis ir negailintis kritikos politikams vyras papasakojo, ką išgyveno tais tolimais Lietuvos valstybės aušros metais. Kaip gyventi, kad sulauktum 100 metų? Jokios paslapties čia nėra, – sako Jonas.

Savaitgalį konservatoriai balsavo, ką rems artėjančiuose prezidento rinkimuose. Balsavimo rezultatai aiškūs – į rinkimų tiesiąją partija siunčia ekonomistę Ingridą Šimonytę, o kurį kandidatą remia tauragiškiai? Atsakymas – jau rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokiais išskirtiniais būdais lietuvių kalbos mokosi Tauragės progimnazijų moksleiviai, kaip taisyklingai vadinamos Tauragės rajono kapinės, kokiais keliais keliavo mažieji lomiškiai ir į kokius renginius artimiausiomis dienomis tauragiškius kviečia renginių organizatoriai, sužinosite jau netrukus.

Ačiū, kad esate kartu! 

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras