Antradienio, gruodžio 18-osios, „Tauragės kurjeryje“: savi tirs savus(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-12-17 16:27

Priešrinkiminis įkarštis įsivažiuoja – vienas po kito pilasi skundai. Šįkart už ragų valdančiuosius griebia opozicija, netikėtai aptikusi, kad trys bene svarbiausi Tauragės valdančiosios koalicijos nariai: Modestas Petraitis, Vytautas Navickas ir Dovydas Kaminskas, būdami Viešųjų pirkimų komisijos nariais, nedeklaravo savo privačių interesų. Tyrimo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija imsis, bet kaip bebūtų keista, pirmiau jį atlikti pavedė... patiems Tauragės valdantiesiems. Kokia jo baigtis, svarstyti turbūt neverta. Išsamiau skaitykite rytojaus vedamajame.

Renovuojamos „Pušelės“ grupėse užfiksuoti higienos normų neatitikimai. Tėvų skundai į darželį atvedė ir tikrintojus – šie netruko užfiksuoti, kad dėl remonto vaikams kilo daugybė nepatogumų, įstaigos vadovė įpareigota trūkumus šalinti. Ar vykstant remonto darbams tai įmanoma padaryti? Sužinosite jau netrukus.

Tauragė ir vėl gali didžiuotis savais kūrėjais – dviejų Tauragės garbės piliečių Alfonso Čepausko ir Edmundo Mažrimo kurti ekslibrisai pastebėti tarptautiniu mastu. Apie kraštiečių pasiekimus ir kokią parodą netrukus išvysime Tauragėje, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes.

Kaimų mokykloms ateinantys metai nežada nieko gero. Ant uždarymo slenksčio stovi mažiausiai dvi rajono kaimo mokymo įstaigos. Jų likimą artimiausiu metu spręs vietos politikai. O kol kas paaiškėjo, kad nėra kam vadovauti merdinčiai Lomių pagrindinei mokyklai. Kokių veiksmų imasi taryba ir kokias išlygas taikys Lomių mokyklos direktoriui Sauliui Kasperavičiui? Atsakymai – antradienio numeryje.

Šeštadienį Tauragės „Bastilijoje“ virė dvikovinių sporto šakų turnyras. Didžiulis sporto reginys priviliojo būrį gerbėjų. Apie tai, kas vyko „Bastilijoje“ ir kaip sekėsi Tauragės kovotojams – jau netrukus.

Šios ir daugybė kitų prieškalėdinių naujienų – kas niokoja ką tik atidarytą vaikų žaidimų aikštelę, kokių įspūdžių iš JAV parsivežė abiturientė Guoda Mockutė, kiek šiemet kainuoja Kalėdų eglutės ir kas įsigijo Tauragės miesto degalinę „Bratoil“ – jau keliauja iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir pamėgtąjį istorijos ir kultūros priedą „Taurragis“. Jame net keturi unikalūs pasakojimai – istorijos mėgėjai, skaityti tikrai bus ką!

Gražios savaitės Jums linki „Tauragės kurjeris“!

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras