Antradienio, gruodžio 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Tauruose po lietaus – nors su valtimi plauk“.(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-12-10 14:38

Šeštadienio rytą žurnalistai buvo iškviesti į Taurus, kur dėl didelio kritulių kiekio, kieme susidariusi pelkė įkalino Tauragės dvaro gatvės gyventojus. Bala prasidėjo ties Tauragės dvaro gatvės 30A namu ir itin grėsmingai atrodė ties tolėliau esančiu 30B daugiabučiu. Šio daugiabučio laiptinių slenksčius siekė vanduo, o į lauką – be guminių nė iš vietos. Žurnalistė pabijojo su automobiliu važiuoti, nes per drumzliną vandenį dugno nebuvo matyti, tačiau, kaip toje patarlėje, sausa iš balos vis tiek neišlipo... Kaip ši problema bus sprendžiama, skaitykite laikraščio vedamajame.

Tauragiškiai patenkinti naktimis apšviestomis miesto gatvėmis, tačiau geri savivaldybės užmojai ne be problemų. Šįkart elektros tiekimo sutrikimai fiksuojami Pramonės, Bažnyčių gatvėse, gyventojai kelis mėnesius nesulaukia apšvietimo Vytenio gatvėje. Tauragės miesto seniūno Virginijaus Žiliaus klausėme, kodėl miesto apšvietimo problemos kartojasi ir, ką reikia daryti, kad jų nebūtų?

Perskaitę laikraštį sužinosite, kokią bylą Tauragės apylinkės teisme pralošė Tauragės rajono savivaldybė ir, ar kas nors dėl to pasikeis daugiabučių gyventojams? Taip pat – dėl kokios, jau kitos bylos savivaldybei teko samdyti šalyje žinomos advokatų kontoros „Sorainen ir partneriai“ teisininkus?

Antradienio laikraštyje – ir apie nuosprendį 7-ą kartą nuteistam 25 metų vyrui, kuris apšvarino žinomo tauragiškio svečių namelį.

Laikraštyje rasite, kur vietos verslininkai Rita ir Darius Gečai nusprendė prekiauti kalėdiniais medeliais ir kiek prašo už ilgai spyglių nemetančius kėnius.

Antradienio numeryje taip pat skaitykite apie ir į Tauragę persikėlusį mokytojų streiką ir kaip savaitgalį sekėsi Tauragę, NKL bei RKL lygose, atstovaujančioms krepšinio komandoms – Tauragės KK ir Tauragės „Fortūna-Agava“.

Priede „Žodis – ne žvirblis“ skaitykite, kodėl kelionės turi magiškų galių?

O kaip adventinis laikotarpis be kalėdinių dekoracijų kūrimo? Kurioje rajono bendruomenėje savaitgalį svečiavosi mūsų žurnalistė, sužinosite, perskaitę paskutinį laikraščio puslapį.

Taigi, įdomaus skaitymo, nuo pradžios iki galo ir gražios savaitės!

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras