Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Kur ir kaip labiausiai derėtų įamžinti Tauragės šimtuko pavardes?

 Rezultatai

Antradienio, gegužės 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: Eidintuose dar ilgai aidės šūvių garsai(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-28 16:15

Šeštadienio vakarą Eidintų kaime, Batakių seniūnijoje, įvykusi žmogžudystė ilgam paliks kraupų prisiminimą vietos gyventojams. Apie puse aštuonių vakaro, matomai, įsisenėjusio konflikto įaudrintas 69 metų vyras nušovė du žmones, pagrasino nušauti ir kitus kaimynus, su kuriais konfliktavo, ir net paleido šūvius į atvykusius pareigūnus. Po to nusišovė pats. Daugiau kraupaus įvykio detalių – laikraščio vedamajame.

Šį savaitgalį sostinėje vyko viena didžiausia ir reikšmingiausia Žemės ūkio ministerijos organizuota žemės ūkio bei maisto pramonės paroda „AgroBalt“. Ką parodoje pristatė tauragiškiai – antradienio laikraštyje.

Sekmadienį Tauragės kultūros rūmuose vykusio labdaringo renginio metu 60-mečio proga sveikintas ir rajono meras Sigitas Mičiulis. Ką merui padovanojo buvę rajono merai, sužinosite atsivertę naujausią laikraščio numerį.

Per Sekmines Skaudvilės evangelikų liuteronų bažnyčioje pašventinti dovanų gauti vargonai. Parapijos klebonas Edikas Šulcas atskleidė, kodėl ši dovana ypatinga ne tik parapijai, bet ir jam pačiam.

Iš pareigų pasitraukus buvusiam Tauragės būtų ūkio vadovui jo pareigos patikėtos įmonės direktoriaus pavaduotojui Egidijui Vaitiekui. Naujo pavaduotojo konkurso įmonė neskelbs. Kodėl, skaitykite laikraštyje.

Priede „Žodis – ne žvirblis“ šįkart pristatome „Versmės“ gimnazijos mokinę Gabrielę Aputytę. Ji pasidalijo mintimis apie kūrybą, meilę savo kraštui ir gimtajai kalbai.

Šeštadienį karščiu alsavusioje Tauragėje vyko Lietuvos triatlono taurės II etapas. Apie rungtis ir dalyvių įspūdžiai – rytojaus laikraštyje.

Įdomaus skaitymo.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras