Antradienio, gegužės 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: apie neprognozuojamą vilkų siautėjimą Žygaičių krašte(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-14 16:24

Žygaičių seniūnijos Trumpiškių kaime ūkininkaujanti Pilypų šeima apie kelerius metus besitęsiančią kovą su tiesiogine to žodžio reikšme juos puolančiais vilkais pasakoja kaip siaubo filmo siužetą. Išnaudoję visas įmanomas nuo vilkų apsiginti prevencines priemones, ūkininkai prašo valdininkų pagalbos ir baiminasi dėl savo artimųjų gyvybių. Nuo puolančio vilko ūkininkas kartą šoko į traktorių. Kaip ūkininkai kovoja su neprognozuojamo elgesio vilkais ir kaip jiems tegali padėti valdininkai, skaitykite antradienio laikraščio vedamajame. 

Garbaus amžiaus pensininkė Teodora Mejerienė kreipėsi į žurnalistus su pagalbos prašymu. Moteris guodėsi dėl atimto šuniuko, kuris jai buvo vienintelis draugas ir paguoda senatvėje. Tačiau „Tauragės kurjeriui“ pradėjus aiškintis situaciją viskas apvirto aukštyn kojomis. Panašu, kad šuniukas buvo draugiškas tik savo sielvartaujančiai šeimininkei, bet ne kaimynams. Ką jie papasakojo žurnalistams, skaitykite laikraštyje.

Pokyčiai VĮ „Kelių priežiūra“ nesibaigia. Valstybinės reikšmės kelius prižiūrinti įmonė informuoja atsisakanti su jos tiesiogine veikla nesusijusių funkcijų. Skaičiuojama, kad įgyvendinami pokyčiai kitąmet leis sutaupyti 2,5 mln. eurų, kuriuos įmonė ketina skirti kelių priežiūrai gerinti ir patrauklesnėms darbo sąlygoms kurti. Optimizavimas sąlygos ir kai kurių darbuotojų atleidimą. Kiek jų gali netekti darbo, skaitykite jau netrukus. 

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras gruodį buvo paskelbęs konkursą sąvartyne naudojamoms cheminėms medžiagoms pirkti. Anot bendrovės direktoriaus Kęstučio Komskio, konkurso laimėtoja UAB „Švarus vanduo“ siekė pakeisti jau įvykdyto pirkimo sąlygas, todėl pirkimo procedūras nuspręsta nutraukti. TRAC‘ui dėl to teko aiškintis teisme, tačiau byla pralaimėta.

Praktikantų apgyvendinimui Tauragės apskrities verslininkų asociacija prašo suteikti nuolaidą. Kokį sprendimą svarstys savivaldybės taryba ir kiek už studentų apgyvendinimą norėtų mokėti verslininkai – antradienio numeryje.

Minint tarptautinę šeimos dieną laimingo gyvenimo santuokoje receptu pasidalijo auksines vestuves minėję ir gražios šventės su šeimynykščiais laukiantys mažoniškiai Regina ir Jonas Beišiai.

O priede „Žodis – ne žvirblis“ šįkart skaitykite, kodėl literatai kviečia kartu apkabinti eilėraštį tradicinėje poezijos šventėje ir kaip lietuvių tautinio atgimimo veikėjų takais keliavo Martyno Mažvydo progimnazijos mokiniai.

Naujausiame laikraščio numeryje taip pat sužinosite, kokių archeologinių radinių Kamščių kaime rado studentai, apie krepšininkų surengtą padėkos vakarą, kodėl tauragiškiai gali jaustis privilegijuoti turį galimybę mokytis „Versmės“ gimnazijos bakalaureato klasėse.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras