Antradienio, birželio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: įtariamas piromanas suimtas trims mėnesiams(11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-04 16:19

Sekmadienio rytą į Tauragės teismo rūmus policijos pareigūnai atvesdino birželio 1-ąją sulaikytą įtariamą miškų padeginėtoją. Pirminiais duomenimis, 56-erių vyras – buvęs kariškis, teismui jis negalėjo paaiškinti, kodėl pastarąjį mėnesį sukėlė daugiau nei 10 miško gaisrų. Apie protu sunkiai suvokiamus įtariamojo veiksmus skaitykite jau netrukus

Tauragei – 511: trys triukšmingos šventės dienos nuaidėjo koncertais, atrakcionais, spalvinga muge, riterių kautynėmis, estrados grando Gyčio Paškevičiaus koncertu, į Vasaros estradą priviliojusiu keliatūkstantinę minią. Kartelė iškelta aukštai. 512-ojo miesto gimtadienio organizacija teks jau naujos kadencijos valdžiai. Antradienio numeryje – įsimintiniausios šventės akimirkos.

Buvusio direktoriaus „palikimas“ – 16-oji vieta. Į tokią rekordiškai žemą vietą Tauragė šilumos kainų lentelėje pastarąjį dešimtmetį nusirito pirmąkart. Neatmetama, kad būtent todėl šilumos tinklų vadovo postą gegužės pradžioje paliko trejus metus šiai strateginei savivaldybės bendrovei vadovavęs Mindaugas Nevardauskas, netrukus stojęs prie Alytaus šilumos tinklų vairo. Skaitykite antradienio numeryje.

Kodėl vienos mokyklos klesti, o kitos merdi? Štai Martyno Mažvydo progimnazija kitiems mokslo metams prašo leidimo formuoti keturias, o „Aušros“ mokykla – tik vieną pirmokų klasę. Politikai svarsto, galbūt mokyklos mokinius kokiais nors būdais viena iš kitos vilioja? Ar iš tikrųjų taip, sužinosite jau netrukus.

Interviu su liberalą Liną Stankų netrukus savivaldybės taryboje pakeisiančia jo partiete, psichologe Egle Ramanauskaite. Iki šiol aktyvioje politikoje nedalyvavusi ir plačiajai visuomenei dar mažai žinoma E.Ramanauskaitė į tarybos narės kėdę sės Liberalų sąjūdžio skandalo šešėlyje. Paklausta, ar nesibaimina partiją persekiojančios korupcijos bylos, turėjo ką atsakyti. Skaitykite rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – už ką Tauragės policininkams dėkoja Marijampolės gyventoja, ar Tauragės šilumos tinklai kitam šildymo sezonui pasistatys naują katilą miestui šildyti, ar Taurai taps atskira seniūnija ir kokią vasaros akciją skelbia bei kokių prizų žada bibliotekininkai, – sužinosite jau netrukus.

Šviesios ir darbingos savaitės bei įdomaus skaitymo!  

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras