Antradienio, birželio 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: šventės išlaidų suma stulbinanti(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-18 16:55

Mažiausiai 100 tūkstančių eurų – tiek per tris Tauragės miesto šventės dienas savivaldybė išleido iš rajono biudžeto ir rėmėjų suaukotų lėšų. Per pastaruosius trejus metus didžiausios Tauragės metų šventės sąmata išaugo it ant mielių, nors ją planuojant buvo numatyta bent penktadaliu mažesnė suma. Iš kur valdžia gaus trūkstamas lėšas ir ar jau atsiskaitė su visais užsakovais, domisi „Tauragės kurjeris“.

Griaunama šimtmečius stovėjusi Batakių kapinių akmeninė tvora. Žmonės šaukiasi žurnalistų pagalbos ir prašo sustabdyti vandalizmą – jiems gaila istorinio statinio. O štai Batakių seniūnui Jonui Juozapaičiui šimtametė tvora jokių sentimentų nekelia. Kodėl, skaitykite jau netrukus.

Vaikų tėveliams prisistatė privatų darželį Tauragėje kuriančios steigėjos. Trys moterys penktadienį bibliotekos skaitykloje pranešė, kad jei tik savivaldybė skirs patalpas, darželis „Debesų vaikai“ jau rudenį duris atvers Tauruose. Įdomu, kokį mėnesio mokestį reikės mokėti šį darželį lankysiančių vaikų tėveliams? Skaitykite antradienio numeryje.

Dviejų savivaldybės kontroliuojamų bendrovių – „Dunokų“ ir Tauragės butų ūkio akcijų privatizavimo aukcionai bus skelbiami jau liepą. Neoficialiais duomenimis, bent vieno jų data numatyta liepos 26-ąją. Kas gali nupirkti šias pelningai dirbančias įmones? Užsimenama apie pagrindinį Tauragės butų ūkio konkurentą – daugiabučius administruojantį privatininką „Mano būstas“. Šios įmonės atsakymas – laikraščio puslapiuose.

Pirmosios instancijos teismas, nagrinėjęs Tauragės ligoninės vadovo Liutauro Indriuškos ir Šilutės mero Vytauto Laurinaičio ginčą, ar pastarasis pažemino gydymo įstaigos direktoriaus orumą, ar ne, paskelbė verdiktą. Netrukus sužinosite, ar kenkėju L.Indriušką išvadinęs Šilutės meras, teismo nuomone, buvo teisus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kaip valdantieji iš atsakingų postų „šluoja“ opozicijos narius, kodėl buvęs Tauragės autobusų parko inžinierius į teismą padavė buvusią darbovietę, kur dažniausiai atostogauja tauragiškiai ir vyresniųjų klasių lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojų įspūdžiai, – jau netrukus.

Gražios darbo savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras