Antradienio, balandžio 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: ar Zumpės aplinka taps, kokia žadėta?(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-04-08 14:27

Pernai rudenį baigti Zumpės aplinkos tvarkymo darbai – dar toli gražu ne didžiulio projekto pabaiga. Įveiktas tik pirmasis etapas. Antrajam ir trečiajam etapams savivaldybė bandė gauti Europos Sąjungos paramą, tačiau Tauragės paraiška atmesta. Planai didžiuliai – Kartų parke turėtų atsirasti paplūdimys, treniruokliai, tilteliai ir dar daugybė traukos objektų, tačiau tam reikia ne tik daugiau laiko, bet ir pinigų. Iš kur „baltieji rūmai“ jų tikisi gauti? Visi atsakymai – antradienio numeryje.

Postų dėlionėje – klaustukų daugiau nei atsakymų. Pamažu aiškėja, kas ateinančius ketverius metus valdys Tauragės savivaldybę – išrinktasis meras Dovydas Kaminskas pranešė, kad valdančioji koalicija susitarė dėl trijų svarbiausių valdžios postų. Tačiau kam atiteks mero patarėjų, tarybos sekretoriaus ir atstovo spaudai kėdės? Skaitykite jau netrukus.

Perka elektrobusus: ar galėsime važinėti nemokamai? Tauragės autobusų parkas prieš keletą dienų pasirašė tris sutartis dėl pirmųjų Lietuvoje elektrobusų įsigijimo. Vieną jų gamins lenkai, kitus du – italai. Kiek šios ekologiškos transporto priemonės tarnaus tauragiškiams, kokiais laiko intervalais jos važinės po miestą ir kada apskritai pasieks Tauragę, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Prisiminė benamių kačių problemą – pirmą kartą skirs lėšų sterilizavimui. Kol „baltųjų rūmų“ klerkai skaičiuoja, kiek pinigų reikėtų atseikėti iki šiol niekada Tauragėje nevykdytai programai „Pagauk-sterilizuok-paleisk“, gyvūnų globėjai paramos nelaukia – mieste stato kačių gaudykles, benamius gyvūnėlius sterilizuoja ir pažymėtus specialiu ženklu vėl paleidžia į laisvę. Kiek tai kainuoja, atsakysime jau rytoj.

Tauragiškio Roko Baciuškos startas Abu Dabyje vėl atnešė sėkmę. Tauragė ir automobilių sporto gerbėjai ne tik akylai stebi, kaip sekasi iš Tauragės kilusiam garsiam lenktynininkui, bet ir negaili jam aplodismentų. Skaitykite apie naują Roko pergalę.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokio verslo Tauragėje ėmėsi jaunas verslininkas Petras Kaminskas, ar jis nesibaimina konkurencijos, kodėl pratęsti jau seniausiai turėję pasibaigti Lomių užtvankos tvarkymo darbai, ar lėlininkės Ignės Zarambaitės kurtos lėlės tikrai turi širdį ir kaip Tauragės kultūros rūmuose nugriaudėjo jau dešimtojo festivalio „Užtraukim, vyrai, dainą!“ pirmasis koncertas – jau keliauja iš spaustuvės.

Gražios, šiltos ir darbingos savaitės Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras