Antradienio, balandžio 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: kiek išrinktieji vietos politikai gali užsidirbti iš tarybos nario veiklos? (5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-04-29 14:39

Perskaitę laikraščio vedamąjį straipsnį „Jei duoda, tai ir ims“ sužinosite, kiek Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys gali gauti išmokų pagal pateiktas sąskaitas už kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio, transporto, biuro patalpų nuomos išlaidas arba gauti už faktiškai išdirbtą laiką. Vien per praėjusius metus tarybos veiklai išleista per 100 tūkstančių eurų. Praėjusioje kadencijoje tik vienas kitas šių išmokų atsisakė, o kiek atsisakys šios kadencijos politikų?

Iki Tauragės miesto šventės liko vos mėnuo. Tris dienas vyksiančios šventės programa patvirtinta. Kokį atlikėją ir už kokio dydžio honorarą šiemet samdys Tauragės rajono savivaldybė – sužinosite jau rytoj. Straipsnyje „„Tauro ragas 2019“ grįš į 1990-uosius" Tauragės kultūros centro Virginijus Bartušis atskleidžia, kodėl kai kurie kolektyvai ar jų nariai atsisakė atvykti į ansamblių vakarą.

Dėl sausų orų miškuose – didelis gaisrų pavojus, o oras užterštas kietosiomis dalelėmis. Užterštumas šalies miestuose buvo pasiekęs aukščiausią lygį. Kokia situacija mūsų miškuose, kiek gaisrų kilo ir kodėl tauragiškiams nelemta sužinoti, kokiu oru kvėpuojame – jau pakeliui iš spaustuvės.   

Perskaitę laikraštį sužinosite, kokio kelio remontui, tiksliau – 8,5 kilometro, atseikėta daugiau nei milijonas eurų.

Vaizdo stebėjimo kameros Švč. Trejybės bažnyčios šventoriaus erdvėje, signalizacija? Taip, tai yra suplanuota. Apie tai ir kitoms religinėms bendruomenėms skirtų lėšų panaudojimą straipsnyje „Religinėms bendruomenėms atriekta mažiau nei jos tikėjosi“. 

Tauragė siekia Lietuvos kultūros sostinės vardo. Ambicingi planai tapti Lietuvos kultūros sostine naująją valdžią skubina imtis atsakingo darbo. Išsamiau – rytojaus numeryje.

Šios ir kitos naujienos – vasarą biblioteka bus arčiau skaitytojų, N.Rostropovičiaus fondas ieško talentingų vaikų, sambo šalies pirmenybėse jaunieji tauragiškiai iškovojo aštuonis medalius – jau keliauja iš spaustuvės.

Įdomaus skaitymo ir darbingos saulėtos savaitės!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras