Antradienio „Tauragės kurjeryje“: mokslų daktarė atvėrė muzikos mokyklos žaizdą(53)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-10 16:39

Tauragės muzikos mokyklą lankančių vaikų tėvai kilo į kovą – jie nusiteikę išsaugoti vaikų mylimą dainavimo mokytoją Sandrą Jankuvienę, nusprendusią palikti darbą. Prašymą su kone 40-čia parašų tėvai nunešė į Tauragės savivaldybę. Nors administracijos direktoriaus atsakymas tėvelių nenudžiugino, tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai, susirinkę į posėdį ir išgirdę emocingus tėvų pasisakymus bei sužinoję priežastis, dėl kurių mokytoja palieka Tauragę, nusprendė išimties tvarka leisti mokytojai atestuotis dar šiemet. Už mylimą mokytoją kovojantys tėvai atskleidė ir kitą muzikos mokyklos žaizdą – jie teigia, kad psichologinis mikroklimatas šioje ugdymo įstaigoje prastas. 

Valstybinei mokesčių inspekcijai šio mėnesio pradžioje paskelbus valstybės politikų ir jų šeimų narių turto ir pajamų deklaracijas, finansinis išrinktųjų gyvenimas – kaip ant delno. Milijoniniais turtais dauguma Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių pasigirti negali. Kas lyderių pozicijose? Staigmenų nėra: jų neužleidžia didžiausius turtus valdančių aršiausių politinių priešininkų – Antano Stankaus ir Prano Petrošiaus šeimos. Tačiau smalsu žvilgtelti ir į kitų tarybos narių pinigines...

Ironiška, bet žaliosios Tauragės vizija tampa kūnu – Jūros pakrantėje žalia kaip džiunglėse, o griūvanti Meilės alėja niekaip nesulaukia remonto. Sostinė dėl slenkančio Gedimino kalno bent jau paskelbė ekstremalią padėtį, o Tauragės valdininkai vis trypčioja vietoje. Kodėl taip ilgai nieko nedaroma?

Nors už lango – vasara ir mokiniai atostogauja, šiame laikračio numeryje gausu švietimo naujienų. Į posėdį susirinkę savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai taip ir nepasiūlė sprendimo, ką daryti su daugiau nei 90 vaikų, netelpančių į darželius. Iki rugsėjo 1-osios lieka vis mažiau laiko. Ar eilės į darželius laukiantys tėvai sulauks paguodžiančių sprendimų?

Pagal savivaldybės tarybos patvirtintą Švietimo rėmimo programos lėšų skyrimo tvarkos aprašą premijos skiriamos moksleiviams, laimėjusiems tarptautinėse ir respublikinėse olimpiadose, konkursuose. Tačiau ar premijų sulauks moksleiviai, aukštų pasiekimų pelnę iki tvarkos patvirtinimo? 

Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas svarstė Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos Tauragės rajono susivienijimo kreipimąsi dėl susitarimo pasirašymo. Administracijos direktorius pasirašyti neskuba – jis pasigedo konkretumo.

Praėjus vos aštuonioms minutėms po to, kai zooprekių parduotuvės gydykloje katei buvo suleisti vaistai nuo rujos, ji nugaišo. Kokių abejonių kilo dėl mylimo gyvūnėlio netekties susikrimtusiai tauragiškei?
 Draudeniai – vienintelis ežeras mūsų rajone. Ar malonu prie jo pailsėti, sužinosite paskaitę laikraštį.

Kokia nuobauda laukia prie vairo neblaivaus sėdusio policijos pareigūno, kurie šaulių sąjungos nariai pagerbti kaip geriausieji, kiek pinigėlių bus paskirstyta bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizascijoms, kokius darbus, be gaisrų gesinimo, dar tenka atlikti ugniagesiams gelbėtojams, kaip Kunigiškiuose praėjo kraštiečių šventė „Po gimtinės dangumi“ ir daug kitų naujienų  – jau šiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (53) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras