Antradienio „Tauragės kurjeryje“: jie sugrįžo po 60 metų(0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-06-12 16:39

„Argi ne stebuklas, kad mes po 60 metų esame čia, iš kur išėję pradėjome kurti savo gyvenimus“, – taip šeštadienį susirinkę pilies kiemelyje kalbėjo 1957 metų Tauragės pirmosios vidurinės mokyklos abiturientai. Kaip atrodė Tauragė tuomet, kai pilyje veikusioje mokykloje mokėsi šie žmonės? Kokias eibes jie krėtė, kaip mylėjo ir kas yra „roboksai“, sužinosite atsivertę antradienio numerį.

Ant prekystalių – pirmosios braškės. Kiek kainuoja vienos laukiamiausių vasaros uogų? Kai kurie turgaus prekeiviai ragina netikėti jų konkurentais, besigiriančiais, kad brangiau pardavinėjamos braškės turguje lietuviškos. Negi tikrai visos braškės turguje lenkiškos?

Skaudvilę sudrebino jubiliejinis „Alio, talentai iš provincijos“. 30 metų kasmet birželį šėlstantis mėgėjiškosios estrados festivalis prasidėjo, kaip sako jo organizatoriai, nuo vestuvių muzikantų susiėjimo. O tai, kas Skaudvilėje vyksta šiandien, kai kada pranoksta ir didžiausius festivalius.

Ne ką mažiau savaitgalį Tauragę nustebino Kęsčių kaimas, viso Tauragės rajono žmones sukvietęs į tradicines Antanines. Netrūko nieko – nei dainų, nei šokių, nei gardžiųjų Kęsčių sūrių. Tai koks gi tas Kęsčių sūrių sūris?

Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje sekmadienį pašventintas negimusiems kūdikėliams iškilęs paminklas. Trumpam į pamiltą Tauragę sugrįžęs kunigas Karolis Petravičius ir vėl užkariavo tauragiškių širdis, naujasis Tauragės klebonas Vytautas Gedvainis sako, kad pastatyti Tauragėje tokį paminklą buvusi jo svajonė. Nuo šiol ateiti čia uždegti žvakelę ir pasimelsti galės visi, paliesti skaudžios negimusio vaikelio netekties.

Šios ir dar daugiau savaitgalio aktualijų – ką daryti, jei turguje įsigijote nekokybišką prekę, o prekeivis jums nedavė jokio pinigų priėmimo dokumento, ko ant išnykusio Kukiškių kaimo piliakalnio susirinko istorijos mylėtojai, kur keliasi „Carito“ patalpos ir nuo ko prasidėjo Tauragės bei Gruzijos miesto Zestafonio draugystė – jau grįžta iš spaustuvės.

Įdomaus skaitymo, dar daugiau gerųjų naujienų ir darbingos savaitės Jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras