Antradienio „Tauragės kurjeryje“: iš „medumi“ tepto radijo eterio – ditirambai valdžiai? (15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-24 17:49

Rajono valdantieji radijo tribūna naudojasi, kad pasigirtų apie nuveiktus gerus darbus, pasipuikuotų, o problemos, aktualios visiems tauragiškiams, lieka antrame plane. Pasinaudoję galimybe organizuoti viešuosius pirkimus jie dosniai atseikėjo tarybos narės liberalės vyro valdomam Tauragės radijui – laimėtas viešas paslaugos pirkimas radijo eteryje pasireklamuoti už savivaldybės biudžeto lėšas. Arba, kaip teigia savivaldybės tarybos opozicijos lyderis, rastas būdas už visų rajono gyventojų pinigus „finansiškai paremti savus žmones“. 

Kalbos apie kėdžių perstumdymą Tauragės rajono savivaldybės administracijoje netyla. Kad politinė komanda ketina atsikratyti administracijos direktoriaus pavaduotojo Vytauto Navicko, pirmąkart prabilta dar šių metų pradžioje. Šiuo metu ženklų, kad taip ir yra, dar daugiau: šis postas priklauso koalicijos partneriams – Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijai, o šios partijos Tauragės skyrius pareiškė nepasitikėjimą V.Navicku. Kas minimas kaip galimas kandidatas į šį postą? Skaitykite antradienio numeryje.

Ties Šilalės ir Aerodromo gatvių sankirta vyksta statybos darbai. Kas ten statoma ir kodėl sunerimo degalinių savininkai?

Statybos vyksta ir Pramonės gatvėje – ten kyla didžiulis, maždaug 1000 kv.m ploto pastatas. Įkurtuvės – jau spalio mėnesį. Kas ten iškils, sužinosite paskaitę laikraštį.

Gera naujiena ir iš Skaudvilės – ten tvenkinio paplūdimys virsta pramogų zona.

Renovacija vis dar kelia daug klausimų. Šįkart jų pateikė į redakciją užsukęs žmogus.

Prie Jūros gatvės jau apie dešimtmetį želia pavojingieji Sosnovskio barščiai. Kuo jie tokie pavojingi ir ką apie tai mano aplinkiniai gyventojai ir miesto seniūnas?

Paskaitę laikraštį sužinosite, kodėl sekmadienio vakarą Žalgirių mikrorajoną perskrodė grėsmingas prekinio traukinio lokomotyvo, važiavusio su daugiau nei pusšimčiu vagonų, signalas.

Sugrįžti į gimtuosius namus – neapsakomai geras jausmas. Svetur gyvenantiems batakiškiams, o ir vietiniams  atvykti į tradicinius Šv.Onos atlaidus – širdį glostanti pareiga su nuoširdžiais apsikabinimais ir plačiomis šypsenomis. Reportažas iš šventės – šiame laikraščio numeryje.

Skaitytojų pamėgtoje rubrikoje „O čia ar buvai?“ šįkart – pasakojimas apie Dauglaukio apylinkes, turtingas gražia gamta ir savo kaimą mylinčiais žmonėmis.

Rasite laikraštyje ir kitų smagių žinių: apie pirmąjį VII tarptautinio Tauragės muzikos festivalio akordą, pavadintą „Tu ateik į pasimatymą“ ir sužadinusį nostalgiją senoms, tačiau tokioms mieloms Benjamino Gorbulskio dainoms.

Gero skaitymo ir tegu jūsų neliūdina lietutis!

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras