Antradienio „Tauragės kurjeryje“: apie tariamą valdžios atvirumą – nuo žmonių tversis kodiniais užraktais(23)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-05-22 22:06

Gali būti, kad į savivaldybės administracijos pastatą, jei sugalvosite ko nors paklausti mero, vicemerės ar administracijos direktoriaus, taip lengvai, kaip iki šiol, nebepateksite. Valdininkai informuoja netrukus įvesiantys „vieno langelio“ sistemą, o pro kodines duris pas išrinktuosius įeiti galės tik iš anksto užsiregistravusieji. Akreditacijų reiks ir žurnalistams. Kodėl nuspręsta imtis tokios pertvarkos? Valdžios atstovai atviri – po kabinetus landžiojantys žmonės jiems trukdo dirbti. 

Savivaldybei ir vėl nepavyko parduoti buvusio „Ereliuko“ vaikų darželio pastato. Ketvirtis milijono eurų – ar šis pastatas tiek vertas ir ką pardavėjai darys toliau?

Penktadienį visuomenei pristatytas jau galutinis Zumpės tvenkinio ir jo prieigų sutvarkymo projektas. Paaiškėjo, kad dideli savivaldybės planai dienos šviesą išvys dar negreit. Jei tikėsime pažadais, dalis tvenkinio pakrančių tvarkingiau atrodys tik po dvejų metų.

Dėl gausybės klaidų Tauragės miesto šventės organizatoriai skuba perspausdinti vos dalyti pradėtas informacines skrajutes su šventės renginių tvarkaraščiu. Kiek rajono biudžetui papildomai kainuos organizatorių neatidumas ir kas atsakingas už klaidas?

Pirmadienį dalis Tauragės miesto liko be elektros. Kaip pranešė bendrovė ESO – mažiausiai apie 2000 vartotojų. Užgesus šviesoforams, kilo avarijų grėsmė. Du automobiliai avarijos neišvengė.

Šios ir dar daugybė pastarųjų dienų aktualijų – kokios bausmės skirtos jauniems vogtas mašinas iš Vokietijos į Tauragę parvairavusiems vyrams, ką pamatyti verta Plynosios pelkėje, kur Tauragėje ir Tauragės rajone planuojamos įrengti krepšinio aikštelės ir nuostabus istorinio priedo „Taurragis“ gegužio žiedų kalbėjimas – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Įdomaus ir prasmingo skaitymo. 

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras