Antradienio „Tauragės kurjeris“: prieš teismą stojo įtariamų mašinvagių gauja(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-03-20 15:21

Greitų pinigų gviešęsi keturi jauni tauragiškiai ir vienas Panemunės gyventojas stojo prieš teismą. Penketas vyrų kaltinami didelės vertės nusikalstamu būdu gauto turto įgijimu – jie iš Vokietijos parvairavo vogtus prabangius BMW X5 ir BMW X6 automobilius. Vedamajame laikraščio straipsnyje skaitykite, ką jauni, vos dvidešimt metų perkopę, vyrai aiškino teisme, kuo nustebino ne tik prokurorą, bet ir, atrodo, savo advokatus.   

Laikraštyje – ir dar viena kriminalinė žinia. Sužinosite, ar policija jau rado vyrą, kuris įtariamas kovo 9 dieną įvykdęs vagystę Tauragės miškų urėdijoje. Iš urėdijos darbuotojo striukės kišenės, kuri kabėjo spintoje, buvo pavogti 10 185 eurai ir asmeniniai dokumentai.

Rajono politikai planų kai kuriose rajono mokyklose kitais mokslo metais neleisti komplektuoti klasių atsisakė – pakeistas planuotas mažiausias leistinas mokinių skaičius klasėje. Pirminio varianto neleisti komplektuoti klasės, jei joje nėra septynių mokinių, atsisakyta. Kiek pinigų iš savivaldybės biudžeto prireiks ateinančiais mokslo metais tuščioms mokinių vietoms finansuoti, ir kokią džiugią žinią politikai turi pagramantiškiams, sužinosite laikraštyje.

Pavasaris, nutraukęs sniego paklodę, apnuogino mūsų apsileidimą: šaligatviai ir skverai pilni šiukšlių, pernykščių lapų. Tikrai ne pro šalį būtų apsikuopti. Ką apie tai mano miesto gatvėse sutikti tauragiškiai?

Praėjusią savaitę, kovo 15-ąją, minėta Europos vartotojų diena. Tauragėje vartotojų teises ginanti tarnyba su pertrauka veikia septynerius metus. Kaip jai sekasi, papasakojo vedėjas Rimantas Knyzelis.

Kaip ir kasmet, skelbdama pajamų deklaravimo pradžią, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pateikia duomenis, kiek užpernai gauta prašymų pervesti dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GMP) paramos gavėjams ir politinėms partijoms, kiek tokių prašymų įvykdyta. Kiek pinigų 2015 m. Tauragės rajono gyventojai pervedė paramos gavėjams, o kokią sumą pervedė politinėms partijoms? Sužinosi skaitydami šį laikraščio numerį.

Naujos rubrikos „Ašarų šluostytojai“ herojai – paprasti žmonės, besigrumiantys su kasdieniškais sunkumais. Jų istorijos įkvepia, o teigiamas požiūris į nepavydėtinas situacijas neretai ir pralinksmina.

Savaitgalį dvi dienas Tauragėje skambėjo vaikiškas juokas, ore sklandė teatro dvasia – iš įvairių šalies miestų į regioninę vaikų ir jaunimo teatrų apžiūrą „Šimtakojis 2017“ buvo suvažiavę jaunieji aktoriai.

Laikraštyje rasite ir daugiau kultūrinių naujienų: apie Tauragės krašto muziejaus Politinių kalinių ir tremtinių namuose praėjusią savaitę pristatytą virtualios edukacijos klasę ir naujus filmus, Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje paties autoriaus pristatytą romaną „Pietinia kronikas“, Jono Basanavičiaus takais „vaikščiojusius“ Martyno Mažvydo progimnazijos mokinius.

Laikraščio priede „Taurragis“ – kaip visada, savo įžvalgomis ir šmaikščiu žodžiu kerintis Eugenijaus Skipičio tekstas ir išsamus Edmundo Mažrimo pasakojimas apie Ližius – gyvenvietę, labiausiai įsirėžusią istorijoje ir labiausiai nukentėjusią.

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras