Antradienio „Tauragės kurjeris“: nuo vestuvių ir kitų linksmybių iki teismų(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-05-08 15:59

Maroščikų šeimos istorija neatsiejama nuo Pagramančio pagrindinės mokyklos išlikimo. Mokyklai gresia uždarymas. Prieš porą mėnesių naujasis mokyklos vadovas, užsimojęs trūks plyš atvesti į šią kaimo mokyklą daugiau vaikų, pasiūlė mainus: rasiąs šeimai namus su sąlyga, kad jos vaikai lankys Pagramančio mokyklą. Šį „gudrų“ planą vainikavo... vestuvės, į kurias buvo pakviesta ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistė.

„Tauragės kurjerio“ žurnalistės miesto gatvėse sutiktiems praeiviams rodė aštuonių svarbiausių pagrindinės rajono valdžios aparato narių nuotraukas ir prašė pasakyti, kas šie žmonės. Atpažinti iš nuotraukų prašyta rajono merą Sigitą Mičiulį, vicemerę Virginiją Eičienę, savivaldybės administracijos direktorių Modestą Petraitį ir jo pavaduotoją Vytautą Navicką, mero patarėjus Dovydą Kaminską, Šarūnę Stasytienę ir Sigitą Kiupelienę bei mero padėjėją Rasą Liorančienę. Ką sakė praeiviai, ar jie pažįsta valdžios vyrus ir moteris? Sužinosite paskaitę antradienio laikraštį.

AB „Vilkyškių pieninė“ jau pasirengusi išbandyti nuo magistralinės trasos iki Tauragėje veikiančios dukterinės bendrovės „Modest“ atvestą dujotiekį. Kol kas vyksta sutarties su dujų tiekėjais sudarymo darbai. Kada numatyta pradėti dujų tiekimo bandymus, skaitykite „Tauragės kurjeryje“.

Motinos dienos proga prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje pasveikino ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo daugiavaikes motinas. Tarp jų – ir tauragiškę Ellą Urbonavičienę, užauginusią gražų būrį vaikų. Ar sunku buvo juos auginti, ką moteris laiko didžiausiu savo turtu – sužinosite netrukus.

Šiame laikraščio numeryje rašoma apie du teismus. Sužinosite, ar Tauragės rajono apylinkės teismui du skundus dėl Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direkcijos nutarimų pateikęs Kęstutis Balašaitis, dirbęs žemę neleistinoje Jūros pakrantės zonoje, laimėjo bylą, ar Tauragės rajono apylinkės teismas patenkino girto vairavusio vyro prašymą pagal laidavimą atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės.

Tauragės teritorinė darbo birža praneša, kad oficialusis nedarbas Tauragėje stipriai sumažėjo – nuo 10,8 iki 9,9 proc.

Nors lankydamiesi Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate nykstančių paukščių – kurtinių – ir neišvysite, pažintis su šioje teritorijoje saugoma gamta lai būna pasiruošimas tam. Į laukinę gamtą jau paleisti 34 rezervato veislyne užauginti kurtiniai. Ką jį sutikus pataria daryti Viešvilės rezervato direktorius Algis Butleris, skaitykite antradienio numeryje

Laikraštyje rasite ir daug kitų naujienų. Antai naujai kadencijai išrinkti septyni kaimiškosios seniūnijos seniūnaičiai, Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lygai laikinai vadovaus šios lygos komunikacijos vadovė, šiuo metu sostinėje gyvenanti kraštietė Meda Piečytė. Šiemet jau 10-tą kartą vykęs Nacionalinis diktantas itin sėkmingas „Versmės“ gimnazijos mokinei Simonai Viseckytei – ji laimėjo trečiąją vietą ir garbingą apdovanojimą atsiėmė iš prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų.

Žalgirių gimnazijoje gegužės 5-ąją netrūko šventinio šurmulio, šiltų apsikabinimų ir gražių prisiminimų. Kokią sukaktį minėjo didžiausia rajono gimnazija, buvusi 4-oji vidurinė mokykla?

Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba Šv. Florijono, ugniagesių gelbėtojo, dienos proga tauragiškius tradiciškai pakvietė į atvirų durų dieną. Buvo galima apžiūrėti ugniagesių techniką, pasikelti automobilinėmis kopėčiomis į 37 metrų aukštį. Šventės proga „Tauragės kurjeris“ Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Mindaugo Mikutavičiaus  klausė, kokie buvo metai nuo praėjusios iki šios Šv. Florijono dienos. 

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras