Antradienio „Tauragės kurjeris“: ir šuniškos, ir žmogiškos istorijos(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-03 15:39

Žygaičių seniūnijoje Trumpininkų kaimo laukuose aptikto prie būdos grandine prirakinto šuns, turėjusio saugoti bulvių lauką nuo šernų, gelbėjimo operacija virto detektyvu. Nors į bulvių lauką nuvykę policijos pareigūnai neįžvelgė, kad šuo kankinamas, keturkojį iš Trumpininkų savavališkai išsigabeno ir globoti ėmėsi Šilutėje veikianti asociacija „Gyvūnų užuovėja“. Gyvūnų globėjai jau renka pinigus šuns voljerui įrengti. Kaip į tai reagavo šuns šeimininkai, sužinosite netrukus.

Pareigas palikti apsisprendęs privatizuojamos savivaldybės bendrovės „Dunokai“ direktorius Audrius Mosėjus – jau gal penkioliktas vadovas, šios politinės kadencijos metu pasitraukęs pats ar išverstas iš posto. Pasak jo, tai, kas pastaruoju metu vyksta su privatizuojamais „Dunokais“, yra „bardakas“. Ar gali būti, kad palikti darbą ketina ir daugiau šios įmonės darbuotojų ir kaip elgsis savivaldybės administracija?

Nors už rajono vadovams ir savivaldybės darbuotojams tarnybinėms funkcijoms vykdyti skirtų telefonų skambučius sumokama iš biudžeto, iš savivaldybės interneto svetainės buvo dingę mero, administracijos direktoriaus, jų pavaduotojų ir kitų savivaldybės darbuotojų mobiliųjų telefonų numeriai. Nebuvo skelbiami net kaimiškųjų seniūnijų seniūnų numeriai. Kas atsitiko, kai tuo pradėjo domėtis „Tauragės kurjeris“, sužinosite antradienio numeryje.

Kur buvo išvykusi Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė, kuo savaitgalį Švedijoje rūpinosi kraštietis lenktynininkas Kasparas Navickas, kodėl šeštadienio rytą pliaupiant lietui Tauragėje griaudėjo motociklai, ar galima maudytis Jūros upėje ir Keramikos tvenkinyje, kaip paskirstyta 15 tūkst. eurų, skirtų kultūros renginiams paremti? Į visus šiuos klausimus atsakymus rasite naujausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Sužinosite, kiek studentų šiemet baigė studijas Kauno kolegijos Tauragės skyriuje, koks visai Lietuvos mėgėjiško teatro bendruomenei svarbus renginys šeštadienį surengtas Skaudvilės kultūros namuose, kas savaitgalį Taurų nuotykių parke surengtose Krašto apsaugos savanorių pajėgų sporto žaidynėse iškovojo sportiškiausios rinktinės vardą.

Prieš aštuonerius metus prasidėjęs visuotinis Lietuvos himno giedojimas liepos 6-ąją visame pasaulyje šiemet įgauna ir dar vieną atspalvį – minint Lietuvos piliakalnių metus „Tautiška giesmė“ bus giedama net nuo 100 piliakalnių įvairiose mūsų valstybės teritorijos vietose. Į šią akciją įtraukti ir keturi mūsų krašto piliakalniai.

Lietingą savaitgalį gaisrų Tauragės rajone nekilo, tačiau ugniagesiams gelbėtojams darbo netrūko.

Į Tauragės policijos komisariatą kreipusis septyniolikmečio motina pranešė, kad Jovarų pagrindinėje mokykloje buvo sumuštas jos septyniolikmetis sūnus. Šis įvykis – daugiau nei pusmečio senumo. Kodėl į policiją kreiptasi tik dabar?

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras