„Tauragės kurjeriui“ –21-eri(21)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-26 06:44

Šiandien „Tauragės kurjerio“ redakcijoje – ypatinga diena. Laikraštis „Tauragės kurjeris“ švenčia 21-ąjį gimtadienį. Per šiuos metus pasaulį išvydo 2025 laikraščio numeriai. 

Rugsėjo 26-oji „Tauragės kurjeriui“ – kasmet ypatinga diena. 1997 metais buvo išleistas pirmasis laikraščio „Tauragės kurjeris“ numeris. Tuomet tai buvo antrasis Tauragės mieste ir rajone ėjęs periodinis leidinys. 

Ugnį ir vandenį, finansinius sunkumus ištvėręs laikraštis išgyveno ir lengvesnius, ir sunkesnius metus. Savo žurnalistinę karjerą laikraščio redakcijoje pradėjo ne vienas jaunas žurnalistas, žurnalistiką ir viešuosius ryšius šalies universitetuose studijuojantys kraštiečiai siekia čia atlikti darbo praktiką. 

Nors gimtadienis mūsų, šia proga sveikiname jus, brangūs mūsų skaitytojai, prenumeratoriai, laikraščio internetinį portalą kasdien atsiverčiantys kraštiečiai kituose miestuose ir šalyse. Dėkojame jums už ištikimybę, už tai, kad esate aktyvūs ir kartu su žurnalistais stebite tai, kas vyksta gimtajame mieste ir rajono gyvenvietėse. Visada laukiame jūsų užeinant į redakciją, kviečiame išsakyti nuomonę apie pastebėtas negeroves, kartu pasidžiaugti tuo, kas gražu ir nauja.  

Ačiū, kad jau 21-erius metus esate kartu su mumis. 

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras