Antradienio, rugpjūčio 14-osios, „Tauragės kurjeryje“: butų ūkio likimas – teismų rankose(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-08-13 14:47

Bylinėjimasis Tauragės butų ūkio privatizavimo istorijoje keliasi į Lietuvos apeliacinį teismą. Kol kas Klaipėdos apygardos teismas įmonę siekiančiai privatizuoti savivaldybei pritaikė laikinąsias apsaugos priemones ir privatizavimą sustabdė. Kas bus toliau, kiek bylinėjimasis truks, priklauso nuo teisėjų malonės. Jei teismų duris varstyti tektų iki savivaldos rinkimų, tik nuo jų rezultatų priklausys, ar Tauragės daugiabučių administratorius apkritai pereis į privačias rankas. Išsamiau – antradienio vedamajame.

Valdininkų geradarystė: aštuonių žmonių šeimą sugrūdo į mažytį butą. Gyventi kur neturėjusi šeima dėkoja savivaldybei, mat nebeturėjo kur glaustis. Tačiau mažyčiame dviejų kambarių bendrabučio tipo butelyje ne tik kad trūksta vietos, bet ir nėra kur vaikams ruošti pamokų. Be to, šeimoje auga vos dviejų mėnesių kūdikis. Daugiavaikė šeima aprodė savo butą, kuriame – lova prie lovos ir vienintelis stalas. Skaitykite antradienio numeryje.

Mirusiems – asfaltas, gyviesiems dulkės. Kodėl valdžia asfaltuoja gatves, kuriose niekas negyvena? – klausia vietos valdininkų gerais darbais, kuriais jie intensyviai giriasi, abejojantis tauragiškis. Savivaldybės administracijos direktorius džiaugiasi, kad asfaltas prieš keletą dienų nutiestas į Joniškės kapines. Tačiau šioje gatvėje ne tik kad beveik nėra gyventojų, asfaltas tęsiasi vos 1,4 km.

Lėktuvų gausmas supykdė Norkaičius. Vietos gyventojai niršta – vasarą sako nebeturintys ramybės. Mat virš jų namų stogų bene kasdien skraido Norkaičiuose įsikūrusio pilotų klubo lėktuvai. Ką į tokius priekaištus atsako klubo prezidentas ir ar tikrai Norkaičiuose taip triukšminga, sužinosite jau netrukus.

Žurnalistų pagalbos šaukiasi ir Gaurės seniūnijos Drūtaviškių kaimo žmonės. Jie teigia, kad pro jų namus kasdien kursuoja sunkiasvorės mašinos, keldamos dulkių debesis. Esą dulkės nusėdo žmonių kiemuose, lovose ir net puoduose. Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius stoja verslininkų pusėn – sako, kad žvyrkeliai dulka visur: palis ir nebedulkės. Apie konfliktą skaitykite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kodėl atliekų vežėjai atsisako ištuštinti stiklo konteinerius, ką prarado Lomių pagrindinė mokykla, kas įsikūrė naujame pastate priešais „Lidl“ ir kas pirmieji jau išlydėjo vasarą – skaitykite „Tauragės kurjeryje“. Be to, sužinosite, kur esate kviečiami švęsti Žolinę.

Darbingos savaitės Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras