Penktadienio, birželio 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: kol tarnybos „dirba“, neprižiūrimi vaikai siautėja(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-07 14:35

Pirmadienį, apie 15 val., redakcijai pranešta, kad viename Tauragės miesto name galimai girtas siautėja keturiolikos metų vaikas. Į socialinės rizikos šeimos namus kaimynų iškviesti policijos pareigūnai tik skėsčiojo rankomis, nedrįsdami be vaiko teisių specialistų įeiti į namą, kuriame užsidaręs nevaldomas nepilnametis daužė indus ir kitus daiktus. Apie incidentą žurnalistams pranešus vaiko teisių apsaugos darbuotojams, šie padėti šeimai nevažiavo, motyvuodami tuo... kad toje šeimoje ir taip esąs jų kelio galas. Kuo viskas baigėsi ir kodėl atsakingos institucijos bejėgės, skaitykite jau netrukus.

Saviems konkursų nereikia: reveransas konservatorei. Baigiantis kadencijai, valdantieji pasirūpino buvusio Tauragės vicemero Raimondo Matemaičio žmona Rita Matemaitiene. „Tauragės kurjerio“ šaltinio teigimu, iš vaiko auginimo atostogų grįžusiai valdančiosios koalicijos narei naujas etatas buvo sukurtas specialiai, atimant jį iš Juridinio ir personalo skyriaus. Apie valdančiųjų viražus – penktadienio numeryje.

Valdžios pažadas: ilgai lauktas Jūros krantinės remontas startuos jau kitą savaitę. Konkursą laimėjusi Šilutės statybų bendrovė „Stamela“ teigia darbus pradėti užtrukusi, rengdama sudėtingą darbo projektą, plušėję tikina ir valdininkai: reikėję atlikti tyrimus, parengti projektus, keliskart nepavyko rasti darbų rangovo. Išsamiau – rytojaus numeryje.

Vėlinama sportuojančių vaikų mokslo metų pradžia. Sporto centras, prie šios įstaigos prijungus vaikų ir jaunių sporto mokyklą, naujuosius mokslo metus prašo pradėti dviem savaitėmis vėliau. Kodėl, atsakymą sužinosite jau penktadienį.

Į teisiamųjų suolą jau dešimtą kartą sėdo jaunas vyras, tauragiškiams įsiminęs dar prieš dvylika metų. Tuomet 18-metis jaunuolis paspruko iš Tauragės policijos komisariato areštinės ir slapstėsi Joniškės soduose. Pabėgėlio tąkart ieškojo arti 100 policijos pareigūnų. Žurnalistei teisiamasis atvirai išpasakojo, kad įkalinimo įstaigose per 30 savo gyvenimo metų praleido jau beveik dvylika.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kur Tauragėje bus kuriami valdiškas ir privatus darželiai, kokį savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymą panaikino teismas, kas atsitiko Pagėgių savivaldybėje vienos Tauragės įmonės darbininkams keičiant ūkininko daržinės stogą ir kada nuo pavojingos meningokokinės infekcijos bus pradėti skiepyti Tauragės vaikai – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir škotiškų kiaušinių su sūrio padažu receptą. Šis patiekalas populiarus ne tik Škotijoje, bet ir kitose Europos šalyse, tikimės, kad patiks ir Jums.

Gražaus ir šilto savaitgalio bei įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras