Antradienio, birželio 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: gyvenimas be kojų – braukti ašarų Kristinai nėra kada(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-25 14:44

Beveik prieš 30 metų kojų netekusi Kristina Liolaitė šiandien plačiai šypsosi, nors kalbėti apie tą lemtingą dieną tuometėje „Keramikos“ gamykloje nelinkusi. Kaip gyvena ši moteris, kurios ateitį žiauri nelaimė kėsinosi paversti į pragarą, šiandien? Kaip bebūtų nuostabu, ji keliauja, pramogauja ir stačia galva neria į tokias ekstremalias pramogas, kurių įveikti nedrįstų dažnas visiškai sveikas ir stiprus žmogus. Pokalbis su Kristina – antradienio numeryje.

Galimybe dalyvauti posėdžiuose virtualiai politikai nesinaudoja. Jau gerą mėnesį savivaldybės mažojoje posėdžių salėje sumontuota nuotolinio dalyvavimo posėdžiuose įranga. Kam jos reikėjo, jei posėdžius praleidinėjantiems tarybos nariams tai nerūpi? Savivaldybės atstovai teisinasi, kad politikai su tūkstančius kainavusios naujosios įrangos subtilybėmis dar nesupažindinti.

Duotas startas A.Strazdo gatvės renovacijai. Savivaldybė skelbia duobėtos, palijus sunkiai išvažiuojamos A.Strazdo gatvės renovacijos konkursą. Šios gatvės remonto jos gyventojai laukia dešimtmečius, projektas buvo parengtas dar prieš dvejus metus. Tačiau ar tikrai remonto darbai prasidės šiemet? Skaitykite jau netrukus.

Paaiškėjo savivaldybės kontroliuojamų bendrovių – „Dunokų“ ir Tauragės butų ūkio akcijų pardavimo aukcionų data. Aukcionai vyks atplėšiant vokus su pasiūlymais didžiojoje savivaldybės posėdžių salėje pusvalandžio skirtumu. Kurią dieną, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“. Kokius nurodymus artėjant aukcionams šių įmonių direktoriams davė savivaldybės administracija, – jau netrukus.

Dainų šventės Lietuvoje, o ir Tauragėje, – daugiau nei tradicija. „Sunku patikėti, bet Vilniuje mokyklų sporto salėse, kur apsistodavome kartais beveik visai savaitei ir repetuodavome, nakvodavome ant šieno. Vilniaus mieste XX amžiaus pabaigoje, aštuntajame dešimtmetyje, miegodavome ant šieno lyg pas senelį kaime!“ – prisimena ilgametis dainų švenčių dalyvis ir Tauragės apskrities dainų švenčių organizatorius Eugenijus Šaltis. Priede „Taurragis“ – ir daugiau jo nepakartojamų prisiminimų. Jame rasite ir išsamią šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ programą.

Šios ir kitos savaitgalio aktualijos ir naujienos – kiek sporto užsiėmimų nuo spalio 1-osios veiks sporto mokyklos funkcijas perimančiame Sporto centre, kaip Šilutės bendrovei „Stamela“ sekasi remontuoti Meilės alėją ir ko šioje miesto vietoje pasigedo tauragiškiai, kokiais renginiais mokslo metus baigė Tauragės moksleiviai ir kodėl kultūros darbuotojui Sigitas Kancevyčiui neįtinka angliški Tauragės užrašai – sužinosite jau netrukus.

Darbingos savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras