Penktadienio, spalio 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: laidojimo verslo užkulisiai – kūnai laikomi nežinia kur?(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-10-05 13:06

Mirus močiutei, tauragiškis Darius kreipėsi nelinksmų paslaugų į jas teikiančią Tauragės bendrovę. Šios darbuotojai moters kūną iš namų paėmė ir nuvežė... Kur? Apie nemalonią situaciją pranešta atsakingoms institucijoms, tyrimą atlieka Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamentas. 

Konservatoriaus, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Navicko kova prieš partijos kolegas pasiekė finišą. Partijos Priežiūros komitetas ant kilimo kvietėsi ne tik V.Navicką, bet ir Tėvynės sąjungos Tauragės skyriaus pirmininkę Giedrę Stulginskienę bei buvusį skyriaus vadovą Stasį Šedbarą. Kuo tai baigėsi – artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Trys savivaldybės įstaigos – Priešgaisrinė tarnyba, Tarailių progimnazija ir Lauksargių pagrindinė mokykla pagaliau turi naujus vadovus. Kas jais tapo, į kokius darbus pirmiausia kibs ir ką keis – skaitykite jau netrukus.

Valdininkai išgirdo gyventojų skundus dėl naujosios atliekų rinkliavos mokesčio skaičiavimo metodikos ir sėdo prie derybų stalo. Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui skirta užduotis: kokia ir kaip gali keistis mokestis, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Kovodama su šešėline ekonomika Mokesčių inspekcija skelbia kvitų loteriją. Žadami įspūdingi piniginiai pizai. Kada loterija startuos ir ką joje bus galima laimėti? Atsakymas – jau rytoj.

Šios ir daugybė kitų naujienų – kas Tauragėje geriausiai išlaikė Konstitucijos egzaminą, kokia nauja parduotuvėlė atidaryta Žalgirių mikrorajone, ar sulauks naujų automobilių parkavimo aikštelių M.Mažvydo gatvės gyventojai ir kas srutomis užteršė Agluonos upelį, – naujausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje. Čia pat rasite ir sveiko patiekalo – vištienos su anakardžių riešutais receptą. Tikrai praskaidrins nuotaiką lietingą dieną.

Gražaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras