Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: Tauragės ligoninė – ant bankroto slenksčio?(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-10-12 13:39

„60 procentų šalies gydymo įstaigų yra ant bankroto ribos“, – viešai paskelbė Lietuvos ligoninių asociacija. Tarp dešimties ligoninių su labiausiai skylėtu biudžetu – ir Tauragės ligoninė. Skolų – kone trečdalis milijono eurų. Ligoninė vėluoja atsiskaityti su tiekėjais, be to, trūksta ir medikų, kurių prisivilioti į Tauragę nepavyksta. Ką apie tokią situaciją mano ligoninės vadovybė, o kokia Sveikatos apsaugos ministerijos nuomonė?

Į posėdį susirinkę savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariai svarstė rajono darželių ikimokyklinio ugdymo pedagogų kreipimąsi, kuriame politikų prašoma atkreipti dėmesį į situaciją darželiuose. Ką žada valdžios atstovai? Sužinosite paskaitę penktadienio „Tauragės kurjerio“ numerį.

Dvylika Tauragės rajono savivaldybės tarybos opozicijos narių kreipėsi į teisėsaugininkus, prašydami apginti daugiabučių namų gyventojų interesus. Būrelis politikų prašė Klaipėdos apygardos prokuratūros apsaugoti gyventojus nuo neteisėtų, savavališkų, esą galimai kriminalinių rajono vadovų sprendimų. Koks teisėsaugininkų sprendimas?

Skaudvilėje ilgus metus veikianti uždaroji akcinė bendrovė „Ryšininkas“– vienintelė tokia šalyje: be jos gaminių neapsieina tokie grandioziniai projektai, kaip Vilniaus oro uosto rekonstrukcija ar Lietuvos geležinkelių tiesimas. Šešis dešimtmečius įmonei vadovaujantis Tauragės garbės pilietis Jonas Bakšas išdidus: „Ta Skaudvilė ne tokia nupiepusi, kaip atrodo“. Kaip įmonė gyvuoja šiandien, kuo didžiuojasi, kokios bėdos kamuoja? Visa tai sužinosite, perskaitę straipsnį laikraštyje.

Pavasarį prie vairo neblaivus sėdęs Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius po pusmetį trukusio proceso sulaukė teismo nuosprendžio. Koks jis?

Ne pirmą kartą sukčiavimu kaltinamas 37 metų panevėžietis Gintaras Razma neaplenkė ir Tauragės. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teisme byla dėl įrankių nuomos sukčiaujant neįvyko jau antrą kartą. Kaip sukčius apgavo Tauragėje veikiančią įmonę ir kodėl bylos nagrinėjimas atidėtas – sužinosite netrukus.

Nuo rugsėjo pirmosios ugniagesiai gelbėtojai keturis kartus buvo iškviesti gesinti nevalytuose kaminuose užsidegusių suodžių. Pernai per šildymo sezoną dėl šios priežasties buvo gauta 20 iškvietimų. Todėl vis labiau šąlant orams Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (APGV) gyventojams skuba priminti, o galbūt ir supažindinti su pagrindinėmis priešgaisrinės saugos taisyklėmis.

Šiame laikraščio numeryje – ir daugybė kitų naujienų: kokia situacija apskrities darbo rinkoje, kuo džiaugiasi lomiškiai, koks apdovanojimas įteiktas tauragiškiui lenktynininkui Kasparui Navickui, ką Tauragės apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje veikia vaikai, ko išskirtinėje pamokoje išmoko Skaudvilės specialiosios mokyklos mokinukai ir kt. O savaitgalio pietums ar vakarienei galbūt išsikepsite cukinijų ir sūrio blynų – receptą rasite laikraštyje.

Smagaus skaitymo!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras