Antradienio, spalio 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragės valdininkų „viešumas“ nustebino net Prezidentūrą(20)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-10-23 13:39

Skaidrumą ir viešumą deklaruojanti Tauragės rajono valdžia užsimerkė į Lietuvos Respublikos Prezidentūros prašymą ir apie prezidentės Dalios Grybauskaitės Tauragėje inicijuotą renginį žiniasklaidai pranešti nepasivargino. Prezidentūra stebisi tokiu Tauragės savivaldybės atstovės spaudai sprendimu, o savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis atkerta – sužinoti apie tai, kas vyksta „baltuosiuose rūmuose“, esąs pačių žurnalistų reikalas. Apie tariamą valdžios viešumą skaitykite artimiausiame numeryje. 

Tauragės apskrities futbolo federacijai ir toliau vadovaus Arūnas Pukelis. Penktadienį vykę federacijos prezidento rinkimai staigmenos nepateikė. Kokie kandidatai siekė šio posto – jau antradienį.  

Pertvarka vaiko teisių apsaugos sistemoje. Respublikos mastu skelbiama, kad vaiko teisių apsaugos specialistai nuo šiol turi budėti ir po darbo valandų. Tokia sistema jau veikia Vilniuje. Ar aktyvi ji Tauragėje? Tauragės vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistė Jolanta Skrodenienė sako, kad į policijos skambučius po darbo valandų atsiliepia. Ar tai ir viskas?

Prieš trejus metus renovuotas vaikų lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ šiandien vėl panašus į nublukusį renovacijos beveik nemačiusį objektą. Pastato sienų dažai luptis pradėjo iškart po renovacijos. Dar prieš kelerius metus Tauragės valdžia žadėjo imtis priemonių brokui šalinti. Ką padarė iki šios dienos?

Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį avariją, kurios metu žuvo į iškvietimą skubėjęs Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas, šių metų sausį sukėlusiam 21-erių vaikinui. Siuntinius gabenančios įmonės vairuotoju dirbantis jaunuolis kaltę pripažino, tačiau realios laisvės atėmimo bausmės išvengė. Kodėl, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – kada remonto sulauks apšiuręs Moksleivių kūrybos centro pastatas, kiek kainavo naujajame į Norkaičius vedančiame dviračių take sustatyti suoliukai, ką apie kontaktines ir nekontaktines kultūros darbuotojų darbo valandas mano darbą Kultūros centre pagaliau gavusi, jubiliejiniam teatrų festivaliui „Kvartetas“ besiruošianti režisierė Genovaitė Urmonaitė ir į kokią istorinę parodą tauragiškius kviečia Tauragės krašto muziejus – jau pakeliui į Jūsų namus.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras