Antradienio „Tauragės kurjeryje“: kodėl maištauja Kultūros centro meno kolektyvų vadovai?(25)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-10-16 14:19

Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis ėmėsi įstaigos optimizavimo plano – meno kolektyvų vadovams pasiūlė susimažinti etatus nuo pusės iki 0,25 etato. „Gavom kaip su lopeta per galvą“ – Švietimo, kultūros ir sporto komitete pareiškė dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ kapelos vadovas Saulius Bernotas. Pasipiktinę meno kolektyvų vadovai nudrožė tiesiai pas merą. V.Bartušis viešai pareiškė, kad kai kurių vadovų darbu ir kolektyvų rezultatais nėra patenkintas. Koks meno vadovų maišto rezultatas, sužinosite perskaitę pagrindinį antradienio „Tauragės kurjerio“ straipsnį. 

Teisėsaugai pateikus įtarimus Liberalų sąjūdžiui dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo stambiu mastu, šalies savivaldybėse – daug nerimo ir netikrumo. Daugelio rajonų tarybų valdančiosios koalicijos gali subyrėti, jei kitos partijos nepanorės dirbti su susitepusiais liberalais. O kaip Tauragėje? Ar rajono taryboje valdančiojoje koalicijoje su liberalais esantys konservatoriai ir „valstiečiai“ ir toliau dirbs su liberalais lyg niekur nieko?

Avaringoje Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvių sankryžoje dar nėra šviesoforų, nors apie tai kalbama ne vienerius metus. Penktadienį čia vėl įvyko avarija, kurioje nukentėjo pėsčioji. Tai ar bus tas šviesoforas ir kada?

Antradienio numeryje rasite informacijos apie tai, kokį mokinių pažangumo skatinimo projektą inicijuoja „Rotary“ klubas, koks vasarą Žygaičių seniūnijos laukuose atsitiktinai užtikto prie būdos grandine prirakinto šuns, turėjusio apsaugoti bulvėmis užsodintą lauką nuo šernų, gelbėjimo istorijos tęsinys.

Kokią bausmę 29-erių metų Pagėgių savivaldybės gyventojui  teismas skyrė už pasikėsinimą bare išžaginti moterį ir kodėl už pasirodymą viešoje vietoje neblaiviam 55 metų tauragiškiui teks atsisveikinti su dešimt kartų didesne suma, sužinosite paskaitę rytdienos laikraštį.

Apie tai, ar Tauragės dirbtinės dangos aikštėje surengtame berniukų futbolo turnyre RUDUO-CUP taurei laimėti tauragiškius trenerio Tomo Rimo auklėtinius lydėjo sėkmė ir kaip šio sezono Mezon Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate sekasi Tauragės krepšinio klubui – irgi skaitykite „Tauragės kurjeryje“.

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (25) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras