Laikraštis „Tauragės kurjeris“ švenčia septynioliktąjį gimtadienį(5)

Renaldas MALYCHAS | redakt@kurjeris.lt

2014-09-26 08:52

Greitai apsisukome  jūsų nuolatinis žinių palydovas „Tauragės kurjeris“ šiandien įžengia į aštuonioliktus savo gyvavimo metus.

1997 metų rugsėjo 26 dieną gimęs naujas demokratijos šauklys daug kam kėlė abejonių dėl savo perspektyvų, mat laikai buvo sunkūs, o „Tauragiškių balsas“, dabar jau tapęs istorija, buvo gerokai įleidęs šaknis. Daugelis vadino tai drąsiu, tačiau kažin ar skrupulingai pasvertu žingsniu.

Rusijos krizė 1999 metais smogė iš peties visam Lietuvos verslui. Po beveik dešimtmečio teko atlaikyti ir pasaulinę finansų suirutę. Sunku buvo, ypač po naktinės mokesčių reformos, kai visai Lietuvos spaudai buvo panaikintos mokestinės lengvatos ir įvesti papildomi mokesčiai. Veržėmės diržus, taupėme ir išgyvenome.

Tačiau gyvenimas vietoje nestovi, ir dukart per savaitę laikraščio skaitytojai nuolat aptarinėja perskaitytas naujienas popierinėje versijoje ir kas dieną palieka komentarus mūsų interneto portale ar socialiniuose tinkluose, kurie tapo neatsiejama žinių niša. Neabejojame, kad taip bus ir ateityje, nors popierinei spaudai vis bandoma pagrasinti išnykimu. Esame įsitikinę, kad tai daugiau didžiųjų interneto portalų viešųjų ryšių įtaiga norint atsiriekti dar daugiau ir taip ribotos reklamos rinkos.

Nors iššūkių netrūksta ir, kaip bet kuriame versle, tenka keistis, skubėti, investuoti į naujas technologijas, ateitį piešiame šviesią. Dinamiškai besikeičiančiame pasaulyje visuomet išliks naujienų, įdomių skaitinių, jūsų nuomonių poreikis. Stengiamės būti kuo arčiau savo skaitytojo, todėl visų mūsų džiaugsmus ir skaudulius žinome geriausiai.

Tad, mielieji skaitytojai, su jūsų pagalba augame ir tobulėjame, jūsų taiklių pastabų, kritikos ir gero žodžio padedami, dirbame tam, kad kiekvieną antradienį ir penktadienį į jūsų pašto dėžutes įkristų mūsų visų triūso bendras rezultatas – „Tauragės kurjeris“. Su gimtadieniu Jus visus.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras