Savaitgalį pradėkite su naujausiu „Tauragės kurjerio“ numeriu...(2)

2012-11-09 06:59
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Šios dienos skaitomiausio Tauragės krašto laikraščio „Tauragės kurjeris“ pagrindinėje temoje „Prestižinio kvartalo gyventojai skendi purvo balose“ šįryt skaitykite Žydrūnės JANKAUSKIENĖS publikaciją, jog Beržės arba kitaip liaudyje vadinamo Skrybėlių kvartalo gyventojai nuo vasaros pradžios tebelaukia, kol žvyruotos jų gatvės bus bent nugreideriuotos. Šiame privačių gyvenamųjų namų kvartale vyksta vandentiekio ir nuotekų sistemos tiesimo darbai. Darbų užsakovas – UAB „Tauragės vandenys“ – iki gyventojų skundo nė nežinojo, kaip prastai savo darbą atlieka konkursą laimėjusios įmonės darbuotojai.

„Norisi gražiai, bet nėra iš ko“ – taip pavadintas Margaritos PŪDŽIUVIENĖS rašinys. Kaip ir kiekviename namų ūkyje, taip ir mūsų valdžiai ruošiantis žiemos šventėms kyla tas pats galvosūkis: kaip padaryti viską taip, kad būtų gražu, linksma ir beveik nieko nekainuotų. Kaip Kalėdų eglutės įžiebimo šventei ruošiamasi šiemet, skaitykite šios dienos numeryje.

 

Birutės SLAVINSKIENĖS rašinyje „Parlamentarams įteikti pažymėjimai“ skaitykite, jog rinkimai baigėsi, tačiau kol kas valdžios olimpe neaiškumo daugiau nei aiškumo, mat Prezidentė dėl rinkimų teisėtumo kreipėsi išaiškinimo į Konstitucinį Teismą. Seimo nario pažymėjimą gavo ir Tauragėje išrinktas Darius Petrošius. Tačiau kada prisieks ir pradės darbą, kur Vilniuje įsikurs, naujasis Seimo narys dar negali pasakyti. Daugiau skaitykite 2-jame laikraščio puslapyje.

 

Šio numerio „Deserto“ priede rasite Karolinos STAŽYTĖS rašinį „Grožio pasaulį kuria vyrai...“. Sakoma, kad grožio pasaulis priklauso moterims. Tačiau jei pažvelgtume atidžiau, įsitikintume, kad dailiosios lyties atstovės tame pasaulyje tik gyvena. Kuria jį vyrai. Tauragiškės tuo gali įsitikinti pačios, nes grožio salone „Nijolė“ jau trečią mėnesį darbuojasi manikiūro, pedikiūro bei antakių formavimo specialistas Dainius Dzemyda.

 

Kita žinia – „Chorų karuose“ dalyvaus ir tauragiškiai“. Milžiniško populiarumo sulaukęs projektas „Chorų karai“ TV3 eterį ketvirtąkart sudrebins po Naujųjų. Jau lapkričio 22 dieną Tauragėje vyks pirmoji projekto atranka. Kas bus Tauragės choro generolė, sužinosite perskaitę Birutės SLAVINSKIENĖS rašinį 15-ajame laikraščio puslapyje.

 

Šios dienos 20-ies puslapių „Tauragės kurjeryje“ taip pat rasite daug kitų krašto aktualijų, sporto, kultūros naujienų, TV programas, sklebimų.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras