„Tauragės apskritasis stalas“ kuriasi pilyje(1)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-04-09 07:26

Pilyje, nors ir laikinai, vietą rado ir Tauragės jaunimą vienijanti asociacija. Autorės nuotrauka

Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungai „Tauragės apskritasis stalas“ panaudos pagrindais metams perduotos Tauragės krašto muziejui priklausančios patalpos – nenaudojamas pilies bokštas. Jau šį mėnesį jaunimas planuoja įsikurti bokšto antrajame aukšte. 

Kaip sakė telefonu kalbinta praėjusių metų gruodį asociacijos „Tauragės apskritasis stalas“ prezidente išrinkta Julija Paltanavičiūtė, šios sąjungos, vienijančios per 10 jaunimo organizacijų ir pavienį Tauragės jaunimą, tikslas yra skatinti patriotiškumą, tarpusavio bendradarbiavimą, burti aktyvų jaunimą įvairioms iniciatyvoms, atstovauti jaunimo interesams. Paprašyta prisiminti, ką 2010-ųjų gegužę įkurta ir pernai veiklą atnaujinusi asociacija jau nuveikė, jos prezidentė paminėjo organizuotą smagią pramogą ant ledo Pilies aikštėje Ledoteką bei diskusiją apie lyderystę „Įkrauk smegenis“. Kaip partneriai asociacija prisijungė prie Jaunimo tarybos organizuoto Kovo 11-osios paminėjimo. 

Kitas asociacijos renginys, apie kurį J.Paltanavičiūtė dar nenorėjo atskleisti visų detalių, bus jau šį mėnesį planuojama pramoga „Pabėgimo kambarys“, skirta, kaip sakė prezidentė, ne tik jaunimui. Šis kambarys ir bus kuriamas pilies bokšte.

Tauragės krašto muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus informavo, kad jaunimo organizacija įsikuria pilies bokšto, esančio šalia muziejaus, antrajame aukšte iki kol prasidės bokšto renovacija.

Bokštas buvo kaip sandėlis, iki šiol neturėjęs tikslios paskirties. Pasak R.Vaitkaus, jaunimo organizacija prašė muziejaus patalpų netvarkyti, tai būsią erdvė jaunimo kūrybiškumui atsiskleisti.

2017 m. turinčios prasidėti renovacijos metu planuojama bokštą padaryti interaktyvų: uždara kapsule lankytojai bus nuleidžiami į rūsį, kurį turi tik šis bokštas, pirmajame aukšte bus 360 Tauragės panoramų, o antrajame planuojama įrengti audiomodulį, nes šio bokšto akustika, kaip sakė muziejaus direktorius, labai įdomi.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras