Šilalės baseinas svarsto siūlyti užsiėmimus ir Tauragės vaikams(19)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-01-17 15:47

Šilalės sporto mokyklos nuotrauka

Vasaros pabaigoje Šilalėje duris atvėręs baseinas sulaukia didžiulio tiek vietinių, tiek aplinkinių miestų gyventojų susidomėjimo. Baseine vykstantys sveikatinimo ir plaukimo užsiėmimai itin populiarūs, juos lanko apie 700 šilališkių vaikų. Matydama galimybę Šilalės sporto mokyklos administracija planuoja rengti užsiėmimus ir vaikams iš Tauragės, jie galėtų būti nemokami.

– Ir dabar į vykstančius užsiėmimus atvežama keletas vaikų iš Tauragės. Planuojame jūsų rajono savivaldybei teikti programą, jei jūsų komisija akredituos, nustatysime kokio amžiaus vaikams užsiėmimai galėtų būti organizuojami ir juos pradėsime įgyvendinti. Manau, kad vaikai neturėtų būti vyresni 12-os metų. Vienoje grupelėje priimame iki 15 vaikų. Mažamečių grupelėse ir mažiau, – dėstė Gitana Jurgutienė, Šilalės sporto mokyklos, kuriai priklauso baseinas, direktorė.

Pasak jos, Šilalėje gyvenantiems vaikams sveikatinimo ir plaukimo užsiėmimai nekainuoja.

Šilalės sporto mokykla yra parengusi „Mokinių sveikatinimo ir mokymo plaukti programą“, kuri finansuojama iš valstybės savivaldybėms skirtų lėšų neformaliojo ugdymo programų įgyvendinimui.

– Vaikų daug, net neturim sąlygų priimti visų norinčių. Pagal minėtąją programą vienam vaikui skiriama apie 15 eurų, – sakė direktorė.

Baseine taip pat neseniai startavo sveikatinimo užsiėmimai senjorams. Kol kas į praėjusią savaitę prasidėjusius užsiėmimus užsirašė tik šeši senjorai. Jiems 8 užsiėmimai kainuoja 20 eurų.

Tai, kad baseinas tapo šilališkių traukos objektu galima įsitikinti jame apsilankius savaitgaliais, tada žmonių itin gausu. Kaip sako G.Jurgutienė, Šilalės sporto mokyklos direktorė, nesitikėta, tačiau į baseiną atvyksta net klaipėdiečiai:

– Kaip supratau, pas juos yra tik mokymo plaukti baseinas. Taip pat sulaukiame lankytojų iš Plungės, Gargždų ir, žinoma, Tauragės.

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras