Jovarų pagrindinėje mokykloje šurmuliavo Kaziukas (41) 

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-03-04 10:51

Pirmokėlius drąsino mokytoja. Autorės nuotrauka

Vakar Jovarų pagrindinėje mokykloje bendruomenė rinkosi į jau tradicinę Kaziuko mugę. Mokyklos aktų salėje skambėjo linksmos dainos, stalai lūžo nuo skanėstų ir kitų gėrybių.

Savo kabinete sutiktas mokyklos direktorius prieš dvyliktą valandą jau ruošėsi į šventę.

– O kaip gi, aš kiekvienais metais einu į mugę apsipirkti, – susiradęs piniginę mokyklos direktorius palaikydamas kompaniją žurnalistei patraukė į mokyklos aktų salę.

Kaip vėliau pastebėjome, direktoriui apsipirkimas buvo labai sėkmingas: ant pirštų užsimovęs demonstravo megztus viščiukus. Jais, ko gero, direktorius papuoš artėjančių Velykų stalą namuose.

Salės pakraščiuose išdėlioti stalai buvo nukrauti pačiais įvairiausiais skanumynais: ir vaikų keptais keksiukais, ir įmantriausiais sausainiais, ir gražiai dekoruotais vafliais, ir puriais pyragais. Netrūko ir papuošalų, suvenyrų. Kaipmat nuo stalo dingo vienos aštuntokės pardavinėti Velykų simboliai mediniai kiškučiai ant pagaliukų.

Žodžiu, reikėjo tik greičiau suktis ir prasibrovus pro smalsuolių būrį rinktis ir pirkti, nes širdimi išpuoselėtų įvairiausių ir įdomiausių gėrybių netrūko. Ir kaip kvietė mugės organizatoriai, tereikėjo turėti smulkių pinigų.

Skaityti komentarus (41) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras