Aukštųjų mokyklų prisistatymą organizavo patys moksleiviai(6)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-09-13 12:04

Mortos Mikutytės nuotrauka

Šiandien Tauragės pilies kiemelyje Tauragės rajono moksleivių draugija „Asorti“ kviečia į renginį „Studijos kitaip“. Jau nuo pat vidurdienio kiemelyje ir Moksleivių kūrybos centro patalpose būriuojasi Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai su savo stendais.

Aktyvūs Tauragės rajono moksleiviai, susibūrę į draugiją „Asorti“ nutarė, kad ruduo – puikus laikas pradėti rinktis studijas. Todėl suplanuota kviesti aukštųjų mokyklų atstovus su stendais. Moksleiviai viską planavo itin apgalvotai ir teikė projektą Tauragės rajono savivaldybei lėšoms iš Jaunimo užimtumo ir verslumo skatinimo programos gauti. Tačiau norėtos nemenkos pinigų sumos – daugiau nei 4000 eurų – jie negavo. Nepaisant to, jauni tauragiškiai nenuleido rankų ir rėmėjų ieškoti suskubo patys dar vasaros atostogų metu.

– Organizavo patys moksleiviai. Patys ir rėmėjų ieškojo. Privatūs verslai rėmė renginį. Vieni maistu, kiti gėrimais, kai kurie įvairiomis priemonėmis, – trumpai pasakojo „Asorti“ savanorė-veiklos koordinatorė Indrė Mockaitienė.

„Asorti“ pirmininkė Kristina Kovaliova svarstė, kad tokio tipo renginys rudenį yra geriau nei paprastai organizuojamos studijų mugės pavasarį.

– Norėjome, kad šis renginys nebūtų vien dvyliktokams. Tai ne tik apie studijas, bet ir apie pasiekimus. Kitu laiku visi būna užsiėmę vidurkių gerinimu, o vasarą karšta, tai taip pat sunku pritraukti daugiau žmonių. O dabar pats laikas, kai dar nėra labai įsitraukę į mokslus, – svarstė K.Kovaliova.

Jauna ir aktyvi moksleivė atskleidė, kad su organizacijos nariais lėšų renginiui surinko ne tik įmonių dėka, bet ir pačių moksleivių, kurie dalyvavo organizuotose diskotekose. Sumokėti už bilietus pinigai buvo skiriami susimokėti už patalpų nuomą, o kas liko pateko į šiam renginiui skirtą krepšelį.

Tauragės moksleiviams prisistatyti atvyko 11 įstaigų. Viena jų nėra mokymo įstaiga – tai Jaunimo darbo centras. Turbūt nieko keisto, kad daugiausia susidomėjimo sulaukė tos, kurios atsivežė demonstracijai išmaniąsias technologijas, simuliatorius ar net virtualiąją realybę.

Renginys tęsis iki pat 17 val.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras