Suaugusiųjų mokymo centre – atestatų teikimo šventė(0) 

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2015-07-11 14:24

Suaugusiųjų mokymo centro bendruomenė džiaugiasi: abiturientai baigė svarbų gyvenimo etapą – brandos atestatai rankose. Autorės nuotrauka

Penktadienio pavakarę brandos atestatai įteikti Tauragės suaugusiųjų mokymo centro abiturientams.

Jei bendrojo lavinimo mokyklose per mokyklines šventes jaučiamas nerūpestingos jaunystės dvelksmas, tai Suaugusiųjų mokymo centre tvyro rimtis ir branda. Per atestatų teikimo šventę kone dažniausiai skambėjęs žodis buvo šeima. Bet tai ne tėtis ir mama, kalbėta apie žmoną, vyrą, vaikus. Juk atestatus atsiimti sugužėjo daugelis savo šeimas sukūrę ir svarbų gyvenimo etapą įveikę suaugusieji.

Direktorė Ona Sturonienė pasidžiaugė, kad per šešerius metus, kiek ji vadovauja šiai ugdymo įstaigai, pasiekti geriausi egzaminų rezultatai. Brandos egzaminus išlaikė 93,3 proc. abiturientų ir brandos atestatus gavo 42 Tauragėje ir Adakavo skyriuje besimokę suaugusieji.

Pasidžiaugė direktorė, kad visi, pasirinkusieji valstybinius egzaminus, juos sėkmingai išlaikė, o aukščiausią balą – 77– iš rusų kalbos egzamino gavo Apolinaras Stumbra.

Gražių ir prasmingų linkėjimų neprarasti noro mokytis, siekti savo tikslų ir svajoti, nes svajonės kartais ima ir išsipildo, linkėjo centro direktorė, dvyliktokų auklėtojos. Abiturientai dėkingi ne tik savo šeimoms, bet ir mokytojams, padėjusiems sėkmingai ateiti iki brandos atestatų įteikimo akimirkos.

Abiturientus ir visą mokyklos bendruomenę pasveikino rajono mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė.

Buvusios klasės auklėtojos Audronės Sermontienės paprašyti, atsistojo tie, kurie ateitų į tryliktąją, jei tokia būtų, klasę. Deja, šios mokyklos durys užsivėrė, laukia kitos.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras