Tauragėje – talentų paieška(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-05-03 12:19
Birutės Slavinskienės nuotrauka

Visi šiandien nufilmuoti dalyviai bus informuoti asmeniškai, ar jie pateko į kitą etapą. Birutės Slavinskienės nuotrauka

Pilies aikštėje sustojęs autobusiukas su užrašu „Lietuvos talentai“ patraukė ne vieno praeivio dėmesį, tačiau tų, dėl kurių jis atvyko, susirinko ne itin daug. Vis dėlto „Lietuvos talentų“ redaktorės Violetos Karaliūnaitės nuomone, tokiam miestui kaip Tauragė dešimt dalyvių tai visai normalu.

Saulėtą šeštadienį į Pilies aikštę atėję žmonės, daugiausia jaunimas, buvo pasiryžę savo talentais nustebinti „Lietuvos talentų“ rengėjus ir tikėjosi patekti į tolesnes atrankas. Ar taip ir bus, sužinoti pavyks dar negreit, mat populiariojo šou komanda dar turi apvažiuoti ne vieną miestą ir miestelį, grįžusi peržiūrėti filmuotą medžiagą ir atrinkti tolesnio etapo dalyvius.

– Tauragė – trečias miestas, į kurį atvažiuojame autobusiuku, prieš tai atrankos buvo filmuojamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo redaktorė V.Karaliūnaitė. – Šiandien dar važiuosime į Jurbarką.

Pasak jos, Tauragėje, kaip ir kituose miestuose, į „Lietuvos talentų“ atranką daugiausia susirinko jaunimas, paaugliai, ir didžioji jų dauguma mano turį dainininko talentą.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras