Kaštonų žydėjimo šventei lietus – nė motais(2) 

Simona URBONAVIČIŪTĖ | simona@kurjeris.lt

2014-05-08 11:58
Simonos Urbonavičiūtės nuotrauka

Visi susirinkusieji buvo pakviesti nusifotografuoti bendrai nuotraukai. Autorės nuotrauka

Vakar Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos mokyklos taryba pakvietė moksleivius, jų tėvus ir senelius į kaštonų žydėjimo šventę. Toks renginys suorganizuotas pirmą kartą. Pakilios susirinkusiųjų nuotaikos lietus nesugadino.

Šventės metu ne tik spėta sužiūrėti tūkstantį kaštonų žiedų, bet ir paminėti du artėjantys solidūs jubiliejai. Rugsėjo mėnesį sueis 80 metų, kai įkurta Tauragės 2-oji vidurinė mokykla, ir 40 metų, kai mokykla persikėlė į patalpas J.Tumo-Vaižganto gatvėje. Šventės kaltininkams – kaštonams – taip pat 40 metų.

Į šventę atvykę svečiai turėjo galimybę pasitobulinti molio dirbtuvėse, odinių dirbinių ateljė, medinukų dirbtuvėlėse, įsiamžinti foto studijoje, pasigražinti tatuiruočių salone bei pasigaminti suvenyrą antspaudų ceche. Pasirodymo programą buvo paruošę progimnazijos moksleiviai, kurie ir šoko, ir dainavo. Šventės metu dalyviai troškulį numalšinti galėjo apsilankę „Šaltinio“ bare, sveiko maisto paskanauti – sveikuolių palapinėje, o nesilaikantiesiems dietų skirtas pyragų ir kitokių skanumynų stalas.

Visos šventės metu surinktos lėšos už pramogas ir vaišes bus skiriamos mokyklos aplinką gražinti ir gerinti. „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė prasitarė, kad moksleiviai svajoja apie akvariumą mokyklos hole.

Direktorės teigimu, šventę užklupęs lietus tik dar labiau visus subūrė.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras