Tauragėje duris atvėrė stiliaus studija(78) 

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2016-04-19 07:01

Stiliaus studijos savininkė Jūratė Trijonienė (kairėje) sulaukė daugybės sveikinimų ir dovanų. Renaldo Malycho nuotrauka

Savaitgalį Tauragėje, Bažnyčių gatvėje, duris atvėrė stiliaus studija „Jūrka“. Tai vieta, kurioje atgaivą turėtų rasti tos moterys, kurioms savitumas ir stilius – ne tušti žodžiai.

Šeštadienio vakarą į studijos atidarymą rinkosi žmonės, kurių aprangos kodas išdavė apie Tauragėje veiklą pradedančią kitokio sitliaus saloną. Kaip ir dauguma siuvamų rūbų, interjero ir eksterjero detalių vakaro svečiai dėvejo tamsios spalvos rūbus ir avalynę. Aistrą tamsios spalvoms jaučianti studijos savininkė Jūratė Trijonienė pabrėžė, kad stilius neturi dydžio, taigi šioje studijoje sau įdomių drabužių ras bet kokios figūros moterys. O kokie tai bus drabužiai, atsakyti galės tik jos pačios.

– Mano kuriamus drabužius sunku apibrėžti: vienam tai gali atrodyti paltas, kitam – suknelė. Kokie modeliai? Tokie, kokius vilkėčiau pati, – šypsosi J.Trijonienė, ir studiją pavadinusi paprastai – taip, kaip draugai vadina ją pačią – „Jūrka“.

Kad ji turi ypatingą stiliaus pojūtį, galima suprasti vos įžengus į „Jūrkos“ patalpas: kiekviena detalė čia alsuoja savitumu ir laisve.

"

Spalvingas turi būti ne drabužis, o žmogus

Jūratė Trijonienė

"

– Svarbiausia – išlaisvinti savo mąstymą, atitrūkti nuo stereotipų, nes būtent tada žmogus tampa laimingas, – įsitikinusi J.Trijonienė.

O kodėl daugumoje drabužių ir interjere vyrauja juoda spalva?

– Spalvingas turi būti ne drabužis, o žmogus, – atsakė ji.

Pasak jos, studijoje jos sukurtų drabužių bus galima ne tik nusipirkti, bet ir išsinuomoti. O prekiaujama bus ir kitų dizainerių kurtais drabužiais ar avalyne. Ir ne tik.

– Prekiaujama čia bus tuo, ko nerandu pirkti pati, – vengdama konkretizuoti, sakė J.Trijonienė.            

Į klausimą, ar tikisi sulaukti daug tauragiškių klientų, ji atsakė klausimu – o kodėl stilingi žmonės turi būti tik Vilniuje?

Skaityti komentarus (78) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras